|   |  Yapı Teknik Mühendislik Firması
Yapı Teknik Mühendislik

Yapı Teknik Mühendislik

  • Kuruluş Tarihi :

  • Proje Sayısı : 1

Yapı Teknik Mühendislik, konut, ofis ve residence projeleri, Yapı Teknik Mühendislik hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Yapı Teknik Mühendislik ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Yapı Teknik Mühendislik Hakkında

Amacımız; sağlam zeminler üzerinde konut siteleri inşaa ederek insanımızın MÜHENDİSLİK hizmetlerini BİRİNCİ ELDEN alıp öncelikli DEPREM GÜVENLİ ve SOSYAL DONATILI yaşanabilir alanlar inşaa etmektir.Bunun için, Mühendislik işi olan SAĞLAM,HIZLI ve MÜMKÜN OLDUĞUNCA KESEYE UYGUN konutlar üretmektir.Yapı Teknik Mühendislik,Türkiye’nin birçok noktasında adına yakışır projelere imzasını atmış saygın bir kuruluştur.
 
Yerel ve küresel bakış açısına sahip, profesyonel disiplin ve amatör ruhla çalısan kadromuzla, bizi rakiplerimizden üstün kılan farklılıklarımızı koruyarak, hizmet kalitemizi müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerine uygun şekilde sürekli iyileştirmeyi amaçlayan Yapı Teknik Mühendislik, bu özveriyi şimdi tüm Türkiye’de göstermeyi amaçlıyor.
 
Hizmetteki kalitesi ve zamanında iş teslimi ilkesi ile hedefi müşteri memnuniyeti ve bu memnuniyeti sürdürmek olan Yapı Teknik Mühendislik sizleri geleceğe yatırım yapmaya çağırıyor.
 
Modern ve çağdaş mimariyi, akılcı ve pratik çözümler ile yaşamanızı kolaylaştıracak projeler yapmayı aynı zamanda size geleceğinize yatırım yapmayı ve çocuklarınıza sağlam bir yaşam bırakmak için yükselmeyi hedefliyor.

Tel: 0216 598 3098
Fax: 0216 598 3099
Email: info@yapiteknikmuhendislik.com
Adres: Dumlupınar Mah. Gözdağı Cad. İğde Sk. Gözdağı Sitesi 3. Etap  K:4 D:18 İstanbul / Pendik

Yapı Teknik Mühendislik Projeler Haritası

Yapı Teknik Mühendislik Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.