|   |  Yapısan İnşaat Firması
Yapısan İnşaat

Yapısan İnşaat

  • Kuruluş Tarihi : 1993

  • Proje Sayısı : 3

Yapısan İnşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Yapısan İnşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Yapısan İnşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Yapısan İnşaat Hakkında

Hakımızda

1993 yılında Aydınlı'da kurulan Yapısan İnşaat Malzemeleri Sanayi Limited Şirketi, Aydınlı Tuzla ve İstanbul'un muhtelif yerlerine tüm yapı elemanları (kaba malzeme, seramik, tesisat, hırdavat, ve makine grupları) alanında faaliyet gösteren yapı market konumuna ulaşmış firmadır.
 
1993 yılında Aydınlı'da 400m2 alanda işe başlayan firmamız sürekli gelişimi ve değişimi uygulayarak değişen ekonomik koşulları ve büyüyen pazarı artan müşteri portföyüne daha iyi hizmet vermek amacıyla 2005 yılında 8000m2 alan üzerine 1000m2 kapalı alan 7000m2 açık alanda hizmet vermeye devam etmektedir.
 
Kuruluşunda 5.000 çeşit inşaat melzemeleri ve hırdavatla işe naşlayan firmamız bugün yaklaşım 25.000 çeşit ürünün satışını gerçekleştirmektedir. Ana bayiliklerimiz arasında ( Ege Seramik, Lafarge Aslan Çimento, Pilsa, Ceta Form, Brass Çatı Sistemleri, Lafarfe Dalsan Alçı ve Alçı Levhalar, Standart İzolasyon Mebranları, Çenesizler, Pres Tuğla, Makita ve Betek bayilikleri bulunmaktadır.
 
1993 yılında kurulan firmamız 2004 yılından itibaren konut ve işyerine yönelik çalışmalara başlamıştır ve bugün YAPISAN CADDE ile 6. Çalışmasını gerçekleştirmektedir.
 
1993'ten günümüze, 
 
İş hayatı başlangıcımızda inşaat yapımında kullanılabilecek malzemelerin satışını üstlenmekteydik. Ancak zaman içerisinde bölgemizdeki yapı konusunda eksikleri tespit ettikten sonra inşaat yapımına başlama kararı aldık.

Vizyon - Misyon

Vizyonumuz,
 
Gelişen teknolojiyi yakından takip ederek, gelecek nesiller için kusursuz yaşam alanları inşaa etmek ve yapı malzemeleri satışı konusunda eksiksiz bir hizmet sunmak.
 
Misyonumuz,
 
Bu bağlamda müşterilerimize iyi bir getiri sağlamak, çıkarlarının korunması, çevreye duyarlı, doğa dostu, kentsel planlı, uygun fiyatlı ve kaliteli projeler ile barınma itiyacı dışında yaşanabilir ferah alanlar inşaa etmek misyonuna büründük.

Toplumsal Sorumluluk
Toplumsal sorumluluk anlayışımızla, bölgemizde istihdam, büyüme, ülke ekonomisine fayda sağmaktan yanı sıra toplumsal ve çevresel konularda da öncü faaliyetler göstermekteyiz. Projelerimizde gelişim önündeki engelleri kaldırabilmek için her zaman bugünü değil yarını düşünerek adımlarımızı atmaktayız.

Tel: 0216 393 2000
Fax: 0216 393 6865
Email: info@yapisaninsaat.com
Adres: Aydınlı Mah. Aydınlı Cad. No:89/A

Yapısan İnşaat Projeler Haritası

Yapısan İnşaat Projeleri

© Copyright 2019 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.