|   |  Yapıtek İnşaat Firması
Yapıtek İnşaat

Yapıtek İnşaat

  • Kuruluş Tarihi :

  • Proje Sayısı : 3

Yapıtek İnşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Yapıtek İnşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Yapıtek İnşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Yapıtek İnşaat Hakkında

HAKKIMIZDA

YAPITEK, İnşaat ve gayrimenkul geliştirme ve yatırım şirketidir. Şirketin 36 yılı aşkın inşaat deneyimini 12 yıllık gayrimenkul deneyimi ile birleştirerek İstanbul, Bursa ve Yalova’da kendi bünyesinde geliştirdiği konut, villa ve ticari gayrimenkul projeleri ile Türkiye’nin önde gelen inşaat ve gayrimenkul oyuncularından biri haline gelme hedefindedir.

YAPITEK’in mevcut portföyünde, hali hazırda tamamlanmış bulunan 10 konut ve villa projeleri, geliştirme sürecinin muhtelif safhalarında bulunan 4 ticari gayrimenkul projesi ve ileride geliştirmeye müsait 6 arsa olmak üzere toplam 20 gayrimenkul bulunmaktadır.

Entegre bir iş modelini benimsemiş olan YAPITEK, gayrimenkul geliştirme sürecinin tüm aşamalarında faaliyet göstermektedir. Şirket, ayrıca bağlı ortaklıkları vasıtasıyla geliştirdiği gayrimenkullerin yönetimini de aktif olarak üstlenmektedir. Bugüne kadar Türkiye'de konut ve villa yatırımlarına odaklanan YAPITEK, son dönemde Türkiye'de ticari gayrimenkul projeleri geliştirmeye de başlamıştır.

YAPITEK; Şeffalık, Güven ve Sadakat üzerine dayalı ticari anlayışını, geniş tecrübe ve çok kültürlü liderlik birikimi, sonuç odaklı, kaliteli ve ekonomik yaklaşım ile sürekliliğe dayalı özgün çözümler üreterek, müşterilerine değer katma üzerine kurmuştur. YAPITEK, sürekliliği ve özgün olmayı esas kabul eden kaliteli hizmet anlayışı ve rekabete açık uluslararası ve çok kültürlü çalışma deneyimine sahip, profesyonel ekibiyle güçlü bir kurumsal kültüre sahiptir.

YAPITEK, çalışılan projelerde kalite, zaman ve karlılık hedeflerinin tutturulmasına odaklanarak, pek çok farklı uzmanlık alanı gerektiren inşaat yatrımlarının verimliliğini ve karlılığını artırmayı amaçlar.

YAPITEK’in inşaat ve gayrimenkul sektörlerindeki amacı,

Müşteriler için arazi geliştirmeden, inşaat sonrasına kadar tüm süreç boyunca, hedeflenen karlılık, kalite ve zaman optimizasyonu ile yeni fırsatlar yaratmak ve bu fırsatların gerçekleştirilmesine liderlik.

Şirket internet sitesi

www.yapitekinsaat.com.tr

Telefon: 0224 205 0055
Gsm: 0549 404 0090
Email: info@yapitekinsaat.com.tr
Adres: Odunluk Mh. Akpınar Cd. Efe Towers No:15/A PK.: 16110 Nilüfer / BURSA

Yapıtek İnşaat Projeler Haritası

Yapıtek İnşaat Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.