|   |  Yarbay Yapı Firması
Yarbay Yapı

Yarbay Yapı

  • Kuruluş Tarihi : 1979

  • Proje Sayısı : 3

Yarbay Yapı, konut, ofis ve residence projeleri, Yarbay Yapı hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Yarbay Yapı ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Yarbay Yapı Hakkında

35 yıldır inşaat sektörüne hizmet veren firmamız İstanbul'un çehresine güzellikler katacak genç ekibimizle birlikte inşaat ve yapı sektöründe insanlara verilen hizmetten hiç bir zaman kaçmamıştır. Her geçen gün yenilenen en son teknolojileri takip ederek yolunu çizen bir şirket profilimiz bulunmaktadır. Rakipleriyle son derece centilmen bir ortam içinde rekabet eden şirketimiz, gelecek yıllarda ki düşünce biçimleriyle de yapı ve inşaat sektörüne yön gösterecek bir oluşum içinde olacaktır. İnsanların yaşantıları için çalışan ve insanları oldukça önemseyen bir yapısı vardır. Aynı zamanda projelerini hayata geçirdiği yerlerin çevre koşullarını göz önünde bulundurur ve orada ki insanların güvenliğine son derece önem gösterir. Yarbay Yapı şirketi iç ve dış etmenleri bir bütün olarak düşünür. Bütün bu oluşumlara bir organizasyon çerçevesinden bakar. Bunların bir makinanın dişlileri olduğunun farkındalığı dahilinde kararlar alır. Müşterilerini memnun etmeye çalıştığı kadar, kendi elemanlarına da gerekli önemi veren bir kurum olmaktan vazgeçmemiştir; geçmeyecektir. Onların sağlığını, her türlü bakım, sigorta ve eğitimlerini kurumumuz bizzat üstlenmiştir.

Kurumumuz altına imzasını attığı her projede, müşterilerinin bütün olanak ve ayrıcalıklarını her zaman göz önünde bulundurur. Güvenlikten eğlenceye, eğlenceden sağlıklı yaşam ve spora kadar insanların her imkandan yararlanmaları için var gücüyle çalışmaktadır.

Tel: 0212 290 3060
Fax: 
Email: info@yarbayyapi.com
Adres: Meydan Sokak. 1-Beybi Giz Plaza Kat: 32 Ayazağa İstanbul / Sarıyer

Yarbay Yapı Projeler Haritası

Yarbay Yapı Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.