|   |  Yasin Işık İnşaat Firması
Yasin Işık İnşaat

Yasin Işık İnşaat

  • Kuruluş Tarihi : 1992

  • Proje Sayısı : 3

Yasin Işık İnşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Yasin Işık İnşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Yasin Işık İnşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Yasin Işık İnşaat Hakkında

KURUMSAL
 
1992 yılında bir aile şirketi olarak kurulan Işık İnşaat Ltd. Şti. 25 yıldır inşaat alanında faaliyet göstermeye devam etmektedir.Adana’da son 10 yıldır çeşitli projeler inşa etmiş olan Yasin Işık Gayrimenkul inşaat 2004 yılında yeni bir ortaklık yapısı ile Platin inşaat adıyla Yüzevler’de seçkin bir proje olan ‘Yüzevler Platin’ ve Çukurova Belediyesinin en iyi bahçe ödülüyle kalitesini tescillediği ‘Toros Platinkent’ projelerini hayata geçirmiştir. Sektördeki güvenirliği ile tanınan firma,2006 yılında ‘Tmt Grup’ adı ortaklığıyla Kuzey Adana’nın en prestijli bölgelerinden olan Süleyman Demirel Bulvarında yer alan eşsiz göl manzaralı ‘Gölvadi Evleri’ projesini tamamlamıştır.
 
Yasin Işık Gayrimenkul İnşaat 2010 yılında başladığı Birikim Villaları projesiyle Adana’nın en seçkin projelerinden birine daha imza atmış, şehrin karmaşasından uzak, bir o kadarda şehrin yanı başında bulunan Birikim Villalarını kısa bir sürede tamamlamış olup değerli sahiplerine teslim etmiştir.Bir diğer projesi olan Birikim Elegance ferah bir konut isteyenlerin tercihi olacak, Örnek daire hazırlığını tamamlayan firma daire satışlarına başlayacaktır. Adanada yaptığı işlerle marka olan Yasin Işık Gayrimenkul İnşaat çeyrek asırlık deneyimiyle İstanbul Kartalda Marmara Kule projesini inşa etmeya başlamıştır.Gizer-Işık yapı adı altında faaliyet gösteren firma Ada ve deniz manzaralı tek bloktan oluşacak 246 dairelik home ofis yapımına başlamıştır.Firma kendi bünyesinde birçok projeyi tamamlamış olup yeni projelerle inşaat sektöründe öncülük yapmaya devam etmektedir.
 
BAŞKANIN MESAJI
Yasin Işık Gayrimenkul İnşaat olarak 1992 yılından bu yana hem bugün hem de gelecek için tasarlanmış yüksek kaliteli yaşam alanları inşa ediyoruz. Bugün olduğu gibi yarınlarda da örnek gösterilecek projelere imza atmaktan gurur duyuyoruz. Amacımız; topluma hizmet ederken, ülkemizde sağlıklı, huzur ve güven içinde yaşanabilecek alanlar inşa etmek. Kendimizi sadece inşa ettiğimiz alanlarda yaşayan insanlara değil, tüm ülkemize karşı sorumlu hissediyoruz. Çünkü biz aynı zamanda ülkemizin geleceğini emanet alacak çocuklarımızın sıcacık yuvalarını inşa ediyoruz.  
 
İnsanlara karşı her zaman azami ölçüde duyarlı olurken çevre katliamına karşı çıkıyoruz. İnsanlığın yaşam kalitesini yükseltirken bunun karşılığında almış olduğumuz ödül ve kalite belgelerimiz ise Yasin Işık Gayrimenkul ve İnşaat olarak bizleri daha güzelini, daha kalitelisini ve daha mükemmelini yapmaya teşvik ediyor. Temelde insan ve doğaya saygı duyarken, insanlığın doğa ile bağını koparmadan dün olduğu gibi; bugün de modern, estetik, örnek mimari özelliklere ve teknolojik yeniliklere sahip lüks konutlar üretmede sektörümüzde örnek olmaya devam edeceğiz.  
 
1992 yılında Adana’da Işık İnşaat Ltd. Şti. adı ile aile şirketi olarak kurulan şirketimiz, 2005 yılından itibaren Yasin Işık Gayrimenkul ve İnşaat olarak faaliyetine devam ederken son 10 yılda çok büyük projeleri hayata geçirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Bugün Türk inşaat sektörünün en köklü ve en güvenilir şirketlerinden biri olarak gösterilmekten büyük onur ve gurur duyuyoruz.  
 
Adana’da 50’i aşkın inşaat projemizi tamamlarken bir marka olduk ve Adana’da edinmiş olduğumuz bilgi, birikim, tecrübe ve profesyonelliğimizi İstanbul’da deniz ve ada manzaralı inşaat projeleri üreterek taçlandırmayı başardık. Artık Yasin Işık Gayrimenkul ve İnşaat, çeyrek asırlık deneyimi ve tecrübesi ile Türkiye’nin geleceği için yaşanabilir alanlar inşa etmeye devam edecek. 

Tel: 0322 231 2510
Fax: 0322 231 2540
Email: info@yasinisikinsaat.com.tr
Adres: Toros Mah. 78121 sk. Platinkent Sitesi A blok No.33 Adana / Çukurova

Yasin Işık İnşaat Projeler Haritası

Yasin Işık İnşaat Projeleri

Yasin Işık İnşaat Haberleri

daha fazla yükle

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.