|   |  Yavuz Holding Firması
Yavuz Holding

Yavuz Holding

  • Kuruluş Tarihi : 2013

  • Proje Sayısı : 3

Yavuz Holding, konut, ofis ve residence projeleri, Yavuz Holding hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Yavuz Holding ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Yavuz Holding Hakkında

1970 yılından bu yana çeşitli sektörlerde faaliyet gösteren firmaları bulunan MHM Yavuz Group Mehmet YAVUZ tarafından 1987 yılında kurulmuş olup halen Mehmet YAVUZ önderliğinde başarıdan başarıya koşmaktadır.
 
43 yıllık tecrübemize dayanan firmamız, ilk yıllardaki heyecan ve azmimiz ile bu gün de yapılan işler, teknik bilgilere ve özelliklere sahip, sanat anlayışı olan, sorumluluk bilincini taşıyan, ekip çalışmasını bilen profesyonel kadrolarımız ile zamanında ve en kaliteli şekli ile teslim edilmektedir.
 
MHM Yavuz Group 2013 yılında Yavuz Holding AŞ'i kurmuştur. Müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutarak kalite ve estetik standartlarda hizmetler sunmayı benimsemiştir.
 
Bu doğrultuda müşterileri için sürekliliği güvenilirliği tercih eden topluma ve çevreye duyarlı bir kurum olmak asıl hedefimizdir.
 
Ayrıca müşterilerimiz için farklılık yaratmak, beklentilerine hizmetlerimizin kalitesi ile karşılık vermek temel ilkemizdir.

Tel: 0312 309 0710
Fax: 
Email: info@yavuzholding.com.tr
Adres: Hükümet Cad. 2/6 (Eski Gima Binasi) Nur Plaza Ulus  Ankara / Altındağ

Yavuz Holding Projeler Haritası

Yavuz Holding Projeleri

© Copyright 2021 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.