|   |   |  Yedi Mavi’de yüzde 5 peşinat ile yatırım fırsatı!

Yedi Mavi’de yüzde 5 peşinat ile yatırım fırsatı!

Marmara Denizi’nin kıyısında, Avrasya Tüneli’ne komşu Zeytinburnu sahilinde inşa edilen ‘Yedi Mavi’; yılın son kampanyasında eşsiz bir yaşamın kapılarını aralıyor.

Yedi Mavi’de yüzde 5 peşinat ile yatırım fırsatı!

Yüzde 5 peşinat ve 120 ay 0,70 vadeyle satışa sunulan ‘Yedi Mavi’; konut, home-ofis, AVM ve apart otelden oluşan karma konseptli bir proje olarak inşa ediliyor.

Kalkavan Yapı-Hasan Sever İnşaat ve Gül Yapı ortaklığıyla Zeytinburnu sahilinde inşa edilen ‘Yedi Mavi’, yılın son kampanyasında eşsiz bir yaşamın kapılarını aralıyor. Yüzde 5 peşinat, 120 ay 0,70 vadeyle satışa sunulan ‘Yedi Mavi’; konut, home-ofis, AVM ve apart otelden oluşan karma konseptli bir proje olarak inşa ediliyor. Yatırım değeri 3 milyar TL olan ve 848 bağımsız bölümden oluşan ‘Yedi Mavi’, 63 dönümlük alanda 17 kat ve 6 blok olarak yükseliyor.

Yedi Mavi’nin sınırları içinde olduğu Zeytinburnu sahilinin yakın gelecekte değerini katlayarak artıracağına dikkat çeken Kalkavan Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Nazım Kalkavan, bölgedeki fiyatların şimdiden yüzde 70 artış gösterdiğini söyledi.

Yüzde 75 yeşil alan, 10 dönüme 1 blok…

Bölgenin gelişim potansiyeline dikkat çeken Kalkavan “Yedi Mavi, bulunduğu lokasyon ve proje özellikleri nedeniyle eşsiz bir yaşam sunuyor. Biz de projemizden hem yatırım hem oturum amacıyla konut sahibi olmak isteyenlere özel ödeme koşulları sunuyoruz.

Büyüklükleri ise 75 ile 400 metrekare arasında değişen 5 farklı tipte daire seçeneği bulunan projeden yüzde 5 peşinatla, 120 ay vade ve 0,70 faiz oranlarıyla konut sahibi olmak mümkün. Yüzde 75’i yeşil alana ayrılan Yedi Mavi’de her 10 dönümde 1 blok bulunuyor. Böylesine bir lokasyonda böyle bir proje yok” diye konuştu.

Nazım Kalkavan; Tarihi Yarımada’ sınırlarında yer alması ve Boğaz hattına alternatif olacak sahili ile değerine değer katan ‘Yedi Mavi’nin çok önemli ulaşım akslarının kesim noktasında yer almasının da ayrı bir özellik olduğunu söyledi. Bölgenin lokasyonuyla ilgili de değerlendirmelerde bulunan Kalkavan, “Zeytinburnu bölgesinin değerini artıran en önemli unsurlardan biri de Asya ile Avrupa kıtasını birbirine bağlayan Avrasya Tüneli’nin açılması oldu.

Açılışla birlikte dünyanın gözü bölgeye çevrildi. Bu önemli yatırım da bölgenin değerlenmesine büyük katkı sağlayacak ve konut fiyatlarını artıran etkenlerden biri olacak” dedi.

Metrekaresi 13 bin liradan başlıyor…

Denizle iç içe bir yaşamın kapılarını aralayan ‘Yedi Mavi’nin sosyal donatıları arasında akıllı ev sistemleri, rezidans sistemleri, yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, spa ve fitness salonu yer alıyor. 2 bin 600 araçlık otopark alanı elektrikli araçların da kullanımına uygun olarak tasarlanan Yedi Mavi’de deniz manzaralı ve geniş teraslı dairelerin metrekare fiyatları 13 bin ile 19 bin lira arasında değişiyor.

Şık restoran, kafe, yerli-yabancı markaların olduğu mağazalar ve sosyal aktivite merkezlerinin yer aldığı ‘Mavi Cadde’ de sakinlerine tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecekleri bir alışveriş ve yaşam alanını bir arada sunuyor.

Emlak Haberleri

Yedi Mavi Projesinden Bilgi Alın

Ad*

Soyad*

Telefon*

Email*

Gönder

Emlak Kategorisindeki diğer haberler

 • Akıllı şehirler elektrikte yüzde 50 tasarruf ettiriyor
  Akıllı şehirler elektrikte yüzde 50 tasarruf ettiriyor

  Gelişen teknoloji, kullandığımız aletlerden evlere hatta şehirlere kadar birçok alışkanlığı değiştiriyor. Akıllı şehirler de son yıllarda öne çıkan ve insanların hayatını kolaylaştırmanın yanında ciddi tasarruf imkanı sunan uygulamalardan biri.

 • Ege büyük balkon istiyor Doğu’ya tek mutfak yetmiyor
  Ege büyük balkon istiyor Doğu’ya tek mutfak yetmiyor

  Hafele Türkiye tarafından yayınlanan “Konutta Bölgelere Göre Kullanıcı Alışkanlıkları” araştırması, yedi farklı bölgede konut yatırımcılarının tercihlerini ve mevcut tüketici alışkanlarını ortaya koydu.

 • Plazalardaki boşluk oranı son 10 yılın en yüksek seviyesinde.
  Plazalardaki boşluk oranı son 10 yılın en yüksek seviyesinde.

  2019 yılı İstanbul’da son on yılın en düşük ofis kira ortalamalarının görüldüğü dönem oldu. Düşen fiyatlara rağmen Beşiktaş, Levent, Maslak hattını kapsayan Merkezi İş Alanındaki A sınıfı binalarda ofis boşluk oranı %32,7’ye ulaşarak son on yılın en yüksek seviyesine ulaştı.

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.