|   |   | 

Yedinci Bölge Müdürlüğü ile Bodrum’da

ABD’nin en fazla danışmana sahip gayrimenkul şirketi Keller Williams, Türkiye pazarındaki yerini sağlamlaştırmaya devam ediyor. Ufuk Gürül ve Burak Gözüm ortaklığı ile açılan Bodrum Bölge Müdürlüğü Keller Williams’ın Türkiye’de ki 7’inci bölge müdürlüğünü olma özelliği taşıyor.

Yedinci Bölge Müdürlüğü ile Bodrum’da

Açılışa Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon, BODTO Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Serdar Kocadon başta olmak üzere Başkan Yardımcısı İbrahim Akkaya, Ticaret Odası Meclis üyeleri Dr. Oğuz Poyraz, Ahmet Karataş, Deniz Ticaret Odası Bodrum Şubesi Başkanı Gündüz Nalbantoğlu, Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Hasan Kablı, Keller Williams Türkiye Ülke Direktörü Emre Erol ve KW Türkiye Kurucu Ortaklarından Devrim Aka  da katıldı.

Bodrum’da hedef yıl sonunda 32 danışmanla hizmet vermek
Keller Williams Bodrum Bölge Müdürlüğü Yönetici Ortağı Burak Gözüm açılış sırasında yaptığı konuşmada; “Keller Williams ailesine katılmamızın gerekçelerinin başında  “Birey Odaklı” kültürün, sektöründe hizmet veren firmaları yukarıya taşıması, marka yerine  bireyi ön plana çıkaran bakış açısı ile gayrimenkul sektöründe devrim niteliğinde bir  duruşa imza atması geliyor. 2015 itibari ile Bodrum’da genel olarak 12 bölgede, 14 danışman arkadaşımızla çalışmalarımıza başlıyoruz. Keller Williams danışmanlar tarafından danışmanlar için kurulmuş bir yapıya sahip. Bu sebepten danışmanlarımızın işini büyütmek bizim en büyük hedeflerimizden bir tanesi. Yılsonunda 30 danışmanla çalışmalarımıza devam etmek istiyoruz. Şimdiden 10 yıllık bir iş planımız var ve 10 yıl sonraki hedefimiz ise 43 danışmanla işimizi büyütmek olacak. Genellikle mevcut bölgelerde danışman şirketlerimiz uzmanlık konularına göre ayrılıyor olacak. Ticari emlak şirketleri olacak, arsa konusunda uzmanlaşmış danışman şirketlerimiz olacak. Bölgesel olarak uzmanlık alanlarına göre ayırdığımızda 50 danışman en büyük hedefimiz. ” olduğunu belirtti. KW’ın 7. Bölge müdürlüğü olarak Bodrum’un belirlenmesi ile görüşlerini ileten Gözüm; “Bodrum büyük şehirlerin kaçış noktası haline geliyor. Her yıl yüksek oranda kaliteli göç olan turizm beldesi konumundan şehir standartlarını doğal yaşam koşulları içerisinde yaşamak isteyen hedef kitleleri ağırlamaya hazırlanıyor. Kişilerin temel ihtiyaçlarının başında gelen huzurlu ve güvenli yaşam alanlarının oluşturulmasında etken bir rol alabilmek maksadıyla Bodrum coğrafyasında gayrimenkul yatırım, geliştirme ve pazarlama konularında uzmanlaşmış ekiplerimiz ile hizmet vermek ve bölgenin en çok tercih edilen gayrimenkul danışmanlık şirketi olmak öncelikli hedefimizdir” dedi.
 
Davetlilerin yeni yılını kutlayarak başlayan Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon ise; “Çok güzel bir açılış yapıyoruz, Ufuk kardeşimle uzun yıllardır tanışıyoruz. Bu güzel ofisimizin Türkiye’ye ve Bodrum’a, kardeşlerimize hayırlı olmasını diliyorum. Bodrum ekonomisine katkı sağlayacağına inanarak hepinize teşekkür ediyorum” dedi.

Bodrum halkı Bodruma değer verecek yatırımcıları görmek istiyor
Bodrum Belediye Başkanı’nın ardından söz alan Bodrum Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Serdar Kocadon ise; “Benim bu emlak ofisinden tek bir ricam var. Bodrum’a değer verecek, katkı verecek yatırımcılar bulun gelin lütfen. Bodrum’un kalitesini düşürecek kimseyi getirmeyim” dileğinde bulundu.

Keller Williams güçlü adımlarla büyümeye devam ediyor
Keller Williams’ın Bodrum Bölge Müdürlüğü açılışında danışmanlarına eğitimi öncelikli esas olarak belirlediklerini vurgulayan Keller Williams Türkiye Ülke Direktörü Emre Erol; “Keller Williams Ailesi için önemli bir gün. Bugün çok değerli misafirlerin katılımı ile Bodrum Bölge Müdürlüğü ile birlikte Türkiye genelinde toplamda 7’nci bölge müdürlüğünü açtık. Biz Keller Williams olarak Dünyada yüzde 98 karlı işletmelerinde, toplam 115 binden fazla gayrimenkul danışmanıyla Amerika’nın en büyük gayrimenkul danışmalık şirketiyiz. Bu başarımızın arkasında tek bir sır var, o da insanlara ve danışmanlarımıza verdiğimiz değer ve önem. Biz danışmanlarımızı sürekli dinleyerek, duyarak ve geliştirerek şirketimize katkı vermelerini sağlıyoruz. Onları süreçlerin içine dahil ederek şirketimizi sürekli geliştirerek büyütüyoruz. Buraya gelmeden bir hafta evvel ofisteki arkadaşlarımızdan bazı rakamları istemiştim. Bu kattığımız değerleri kısaca sizlerle paylaşmak istiyorum. Faaliyete geçtiğimiz 11 aydan bugüne kadar toplam 255 gün, 630 saat, 16 ayrı başlıkta 1300 slayt ve 2000’den fazla eğitim materyalini çevirmiş ve danışmanlarımıza bu eğitimi verdik. 

Dünyada teknoloji lideri olan şirketlerle işbirliği yapıp danışmanlarımızı ve sunduğumuz hizmeti teknolojide başka bir boyuta çekmeye başlamış bir şirketiz. En önemlisi Mehmet başkanımızın da dediği gibi kültürel ve sosyal dayanışma aktiviteleriyle bir özde birleşmiş bir şirketiz. Biz insanlarımızı, danışmanlarımızı geliştirdiğimiz sürece onların da biz geliştireceğine inanmaktayım. Biz bugünden itibaren Bodrum’a önemli değerleri katmaya, pratikleri değiştirmeye ve son derece yenilikçi bir iş anlayışını katmaya başlayacağız. Sadece gayrimenkulde değil, başkanlarıma ve sizlere söz veriyorum bambaşka bir iş anlayışını getireceğiz” dedi.

Emlak Haberleri

Emlak Kategorisindeki diğer haberler

 • En Sık Yapılan Temizlik Hataları
  En Sık Yapılan Temizlik Hataları

  Evlerimizin bitmeyen uğraşılarından temizlik faaliyeti sırasında bazı alışkanlıklarımız verimimizi düşürüyor. Temizlik sırasında en sık yapılan hataları biliyor musunuz?

 • Merzifon'a İş ve Yaşam Merkezi
  Merzifon'a İş ve Yaşam Merkezi

  Merzifon Belediyesi, kent merkezinin canlanmasına katkıda bulunacak ve sosyal yaşamı güçlendirecek bir iş ve yaşam merkezi için yarışma düzenliyor.

 • Kapınız Yeterince Güvenli mi?
  Kapınız Yeterince Güvenli mi?

  Evinize açılan ve aynı zamanda sizi koruyan kapınız yeterince güvenli mi? Can ve mal kaybına karşı mülkünüzü ve içindekileri koruyan kapınızın özelliklerini biliyor musunuz?

 • Evlerde Enerji Tasarruf Önerileri
  Evlerde Enerji Tasarruf Önerileri

  Enerji maliyetini düşüren ve tasarruf sağlayan konutlar nasıl tasarlanmalı ve inşa edilmelidir? İşte, tasarruf önerileri...

 • Sektörde yeni desteklere ve güven artırıcı önlemlere ihtiyaç var!
  Sektörde yeni desteklere ve güven artırıcı önlemlere ihtiyaç var!

  İnşaat Malzemeleri Sanayi Bileşik Endeksi, Eylül ayını 99,99 puan ile kapattı. Böylece Bileşik Endeks 4’üncü yılında yine başlangıcındaki 100 puan seviyesinde gerçekleşti. Son aylarda yaşanan toparlanma ile sektörün Eylül ayında soluklandığının belirtildiği Bileşik Endeks’te; toparlanmanın yeniden başlaması için yeni desteklere ve güven artırıcı önlemlere ihtiyaç olduğu vurgulandı.

© Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.

footer