|   |  Yedsa inşaat Firması
Yedsa inşaat

Yedsa inşaat

  • Kuruluş Tarihi :

  • Proje Sayısı : 5

Yedsa inşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Yedsa inşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Yedsa inşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Yedsa inşaat Hakkında

Hakkımızda;
10 yılı aşkın bir süredir inşaat sektöründe faaliyet gösteren Nil Yapım tecrübesi, yıllardır tekstil sektöründe güvenin temsili olan Yedikardeş Tekstil ile güçlerini birleştirerek 2005 yılından bu yana YEDSA İNŞAAT TAAHHÜT LTD. ŞTİ. adı altında faaliyet göstermektedir.

 

Vizyonumuz;
Temeli insana ve doğaya saygı olan, bireyin doğallığıyla bağını koparmadan modernlik, mimari ve teknolojiden üst düzeyde faydalanmasını sağlamak ve bu sayede Yaşam Mimarlığı felsefemizi, tüm dünyaya örnek oluşturacağımızı gözden kaçırmadan yaşam pratiğine aktarmak.

 

Misyonumuz;
İnsanın ilk çağlardan beri süregelen yuva ihtiyacını, ona doğal ve modern olanaklarla çevrelenmiş olarak sunmak. Öncelikle sosyal, sportif ve kültürel aktivitelerle bağını eksiksiz kurarak, doğal yuva ihtiyacını sağlam bir zemine oturtmak. Sonra modernlik, mimari mükemmellik ve teknolojinin akıllı kullanımıyla insanı geleceğe taşımak ve böylelikle yüceltmek.

Tel: 0224 413 5099
Fax: 0224 413 5098
Email: bilgi@yedsainsaat.com
Adres: Altınşehir Mh. 303. Sk. No:1Saluspark – Yedsa İnşaat  B/1 Bursa / Nilüfer

Yedsa inşaat Projeler Haritası

Yedsa inşaat Projeleri

Yedsa inşaat Haberleri

daha fazla yükle

© Copyright 2021 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.