|   |  Yelkent Yapı Firması
Yelkent Yapı

Yelkent Yapı

  • Kuruluş Tarihi : 2002

  • Proje Sayısı : 6

Yelkent Yapı, konut, ofis ve residence projeleri, Yelkent Yapı hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Yelkent Yapı ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Yelkent Yapı Hakkında

HAKKIMIZDA

YELKENT YAPI, 2002 yılından bugüne İstanbul'nun çeşitli bölgelerinde yüzlerce daire, çok sayıda işyeri ve konut projesi, okul ve plaza inşaatını hayata geçirdi.2010 yılından itibaren Kocaeli ve bölgesinde çeşitli konut projelerine imza atan YELKENT YAPI kuruluşundan bugüne, sektöründeki ilkleriyle sadece konut değil yaşam alanı oluşturma anlayışıyla binlerce kişinin yaşamına değer katarak, müşterileriyle kurduğu uzun soluklu güven ilişkisi ile fark yaratarak halen çalışmalarını sürdürmektedir.
 
VİZYONUMUZ

Bugüne kadar getirdiğimiz ahlaklı ve profesyonel iş anlayışını, müşteri memnuniyetini ve ticari itibarımızı, gelecek nesillere büyüterek aktarmak; Her zaman daha fazla istihdam yaratarak ülkemize; Hayır işleri yaparak insanlığa; Büyük projelere imza atarak Türk mühendisliğine; ve yaşam kalitesine saygı duyarak müşterilerimize ve çalışanlarımıza yarar sağlamak ve artı değer katmaktır.
 
MİSYONUMUZ

YELKENT YAPI, bugüne kadar yaptığı çalışmalarda her zaman kaliteli inşaat üretmeyi, işi zamanında teslim etmeyi, uygun fiyatı hedeflemiş; mühendislik bilgisini öne çıkararak hizmet vermiştir. Müşterisine, malzeme temincilerine, çalışanlarına, taşeronlarına ve iş ilişkisi içersinde olduğu her kişi ve kuruma karşı açık, net ve güvenilir olmuştur ve öyle olmaya da devam edecektir.

Tel: 444 86 95
Fax: 
Email: yelkent@yelkentyapi.com
Adres: Serdar Mh. Güner Sk. No:2/1  İsu Genel Müdürlüğü Karşısı Kocaeli / İzmit

Yelkent Yapı Projeler Haritası

Yelkent Yapı Projeleri

© Copyright 2021 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.