|   |  Yeni Çizgi Yapı Firması
Yeni Çizgi Yapı

Yeni Çizgi Yapı

  • Kuruluş Tarihi : 1991

  • Proje Sayısı : 1

Yeni Çizgi Yapı, konut, ofis ve residence projeleri, Yeni Çizgi Yapı hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Yeni Çizgi Yapı ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Yeni Çizgi Yapı Hakkında

Hakkımızda

Yeni Çizgi Mimarlık Mühedislik Yapı İnşaat Sanayi ve Ltd.Şti. olarak şirketimiz Yeni Çizgi Yapı ve İnşaat çok yönlü bir yatırım ve uygulama politikası izlemektedir.

1991 yılında başladığımız faaliyetlerde; geçmişten, günümüze tam 26 yıldır sizler için tasarlamakta olup arayıp fakat bulamadığınız; hayalinizdeki yaşamı sizlere sunmak için durmadan, yorulmadan, itinayla öncelikli hedef kitlesi siz değerli müşterilerimizin talepleri olup ANKARA’YA yeni bir bakış açısı,farklı bir siluet kazandırmak adına kurulmuştur. Uzman mühendis ve teknik kadrosu, satın alma bölümü ve ödünsüz kalite anlayışıyla sizlere modern çizgiler ışıgında, son teknolojik sistemlerle donatılmış,huzur ve konforun yeni adresi olan ve her şeyin odağı olan siz değerli müşterilerimiz için ANKARA’da faaliyetlerimizi yürütmekteyiz.

Gün geçtikçe gelişen ve hızla çoğalan inşaat sektörünün yeni adı olarak Yeni Çizgi Yapı bu sektöre yeni bir nefes kazandırmış olmakla kalmamış, örnek oluşturacak tasarımsal kararları da hayata geçirmişti

Sizlerde bir ömür konfor garantisini yaşamak,geleceğinizi garanti altına almak istiyorsanız kalitenin tek adresi olan YENİ ÇİZGİ YAPI farkını yeni evinizde hissedin.

Telefon: 444 81 91
Fax: 444 81 91
Gsm: 0532 155 2177
Email: info@yenicizgiyapi.com.tr
Adres: Fevzi Çakmak Mh. 38.Cadde No:3 Sincan, Ankara

Yeni Çizgi Yapı Projeler Haritası

Yeni Çizgi Yapı Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.