|   |   | 

Yeni Nesil Lg Cinema 3 D Tv

LG Markası son ürünü LG CİNEMA 3D Televizyonu’nu geçtiğimiz günlerde tanıttı.

Yeni Nesil Lg Cinema 3 D Tv

Son yıllarda 3 Dimension (boyut) özelliği olan televizyonlara olan ilgilinin artmasıyla beraber LG Markasının piyasaya sürdüğü bu ürün, diğer 3D özelliğine sahip televizyon ve sinema sistemlerine göre daha konforlu olmakla birlikte, içerisinde daha fazla özellik barındırmaktadır.

Eski 3D Gözlüklerle izlenen yayınlarda hemen hemen herkesin karşılaştığı sorunlardan birisi, gözde yanma ve bir süre sonra oluşan baş dönmesiydi. İşte LG CİNEMA 3D TV sistemiyle elde edeceğiniz, aynı zamanda şarj etmeyi gerektirmeyen özel gözlükler sayesinde bu dertlerden kurtulabiliyorsunuz. Aynı zamanda 16 gram ağırlığında olan bu gözlüklerin kullanımı diğerlerinin aksine kesinlikle çok daha rahattır. Bu mükemmel özelliklerin yanında, 3D gözlüklerin fiyatı, eski nesil gözlüklerden çok daha ucuzdur.

LG CİNEMA 3D Televizyon teknolojisinin size sunduğu avantajlardan biride, 3D Boost sistemidir ki, bu sistem ile beraber, diğer eski nesil 3D Televizyonlardan iki kat daha parmak bir görüntü sizlere sunulmaktadır. Ayrıca, 2D kullanımda bile, yine diğer eski nesil teknolojilere göre kesinlikle daha parlak bir yayın sizin beklemektedir.

LG CİNEMA 3D Televizyon’un bitmek bilmeyen özelliklerinden biride, geniş açılı izleme olanağı. Bir oda içerisinde aynı televizyondan farklı açılarda da televizyon izlemek artık mümkün. Bu geniş açılı sistem ile birden çok insan aynı anda ekrandaki görüntüyü izleyebilecektir.

Teknoloji-İnternet Haberleri

Teknoloji-İnternet Kategorisindeki diğer haberler

 • Rosetta Uzay Aracının 7 Saatlik Görevi Başladı
  Rosetta Uzay Aracının 7 Saatlik Görevi Başladı

  Avrupa Uzay Ajansı (ESA) projesindeki bilim adamları Rossetta uzay aracının, kuyruklu yıldız üzerine “Philae” adlı bir “konduyu” bıraktığını ve 7 saatlik indirme görevinin başladığını belirtti.

 • BeoPlay A2 İle Kusursuz Ses Deneyimi…
  BeoPlay A2 İle Kusursuz Ses Deneyimi…

  ang & Olufsen’in kaliteli ve etkileyici bir ses performansı sunan BeoPlay serisinin ilk Bluetooth bağlantılı hoparlörü BeoPlay A2, çığır açan 360 derece sesi, incelikli yalın tasarımı ve rakipsiz 24 saatlik batarya ömrü ile fark yaratacak.

 • iPhone'lara Zarar Veren Virüs!
  iPhone'lara Zarar Veren Virüs!

  iPhone kullanıcıları genelde virüs ve kötü niyetli programlardan etkilenmez ama Wirelurker isimli bir yazılım tehlike çanları çaldırıyor.

 • Tesla Model S ‘Mutluluk Garantisiyle’ Geliyor
  Tesla Model S ‘Mutluluk Garantisiyle’ Geliyor

  MADRİD (MarketWatch) Daha fazla sürücüyü elektrikli arabalarının direksiyonlarının başına geçirmek isteyen Tesla Motors Inc. leasing anlaşmalarına “mutluluk garantisi” getiriyor.

 • Far Cry 4'ün TV Reklamı Yayınlandı
  Far Cry 4'ün TV Reklamı Yayınlandı

  Serinin takipçileri ve FPS oyuncularının sabırsızlıkla beklediği Far Cry 4'ün çıkışına yaklaşık iki hafta süre kala oyunun TV reklamı yayınlandı.

 • İstemediğiniz SMS’i Engelleyin!
  İstemediğiniz SMS’i Engelleyin!

  İstek dışı SMS’lerin sayılarını azaltmak için yeni ceza uygulamaları da gündemde. Ancak istek dışı SMS’lerden kurtulmak için sizin de yapabilecekleriniz var.

© Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.

footer