|   |  Yeni Yapı İnşaat Firması
Yeni Yapı İnşaat

Yeni Yapı İnşaat

  • Kuruluş Tarihi : 1962

  • Proje Sayısı : 3

Yeni Yapı İnşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Yeni Yapı İnşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Yeni Yapı İnşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Yeni Yapı İnşaat Hakkında

Kurumsal

Başkan Mesajı

2 Temmuz 1962 yılında devam eden demir ticareti işini, Rahmetli Babamız, “Rabbim parayı elinize bol, gönlünüzden yok eylesin” dualarıyla bize devretti.

Öğrencilik yıllarından başlayan ticari serüvenimiz, daha sonraki 53 yıl içinde değişik alanlarda devam etti.Ben biliyorum değil, ben öğreniyorum ile yola çıktık. Öğrenmemiz o gün bugündür devam ediyor.

İnanıyoruz ki, insan olanın sorumlulukları vardır ve medeni olmak karşınızdaki kişilerin hayatını kolaylaştırmaktadır. İşte bu sebepten, kalitenin bir hak olduğuna ve dürüstlüğün en büyük servet olduğuna hep inandık. Topluma yararlı işler yaparak, hayatımızı israf etmemeye gayret gösterdik.

Çoğu kez sevdiğimiz işleri yaptık veya yaptığımız işleri hep sevdik. İlerleyememenin, gerilemeye mahkûm olduğunu hiç unutmadık. Eşyaya; emanetçi olmaya gayret gösterdik, asla eşyaya ait olmadık.

Tüm yaratılmışların bizim emrimize amade olduğunu gördükçe bizim de kimin emrine amade olmamız gerektiğini hiç aklımızdan çıkarmadık.

Zaman geldi deveye hendek atlatamayınca, hendeği doldurduk ve yolumuza devam ettik. Derler ya; “Dipsiz kuyu yoktur, kısa ipiniz vardır” bazen ipimiz kısa geldi… Çok çalıştık, yorulduk… Ama Rabbimiz bizi hiçbir zaman çaresiz bırakmadı.

Başarı arzulayanlarındır dedik, o gün bugündür, helalinden rızkımızı ısrarla hep aradık.       

Hayatımızı kaybetmemek için, hayallerimizi hiç kaybetmedik… İstemek, istiyorum demek değil, harekete geçmektir dedik ve asla yerimizde durmadık. İnsanlara, çevremize faydalı ve örnek olmaya gayret gösterdik. İyi bir vatandaş ve iyi bir aile reisi olmaya çok büyük önem gösterdik. Ne kadar başarılı olduk ? Bilmiyorum, en iyisini Rabbim bilir.

Ama yazının başındaki Hayyam’ın şiirinde yazdığı gibi: “Bir bulut gibi geldik, yel gibi geçtik.” Yıllar ne çabuk geçti, ömür ne kadar da kısa… Ama hayat devam ediyor. Görüyorum ki, hayatımıza sığmayacak hayallerimiz var. Daha yapacak en güzel ve en büyük işler önümüzde duruyor.

Ve ben eşimle, çocuklarımla ve bütün şirketlerimde çalışan büyük ailemle mutluyum, çok mutluyum.

Söyleyecek sön sözümüz, Rabbim bizi hiçbir zaman mahçup etmesin ve emanetini alana kadar bizden razı olsun. Gayret bizden, muvaffakiyet Rabbimizdendir.

Saygılarımızla

MEHMET NACİ TOPSAKAL 

YÖNETİM KURULU BAŞKANI

YENİ YAPI İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET A.Ş.

 

Tarihçe

2 Temmuz 1962 yılında devam eden demir ticareti işimizi, rahmetli babamız,

“Rabbim parayı elinize bol, gönlünüzden yok eylesin” dualarıyla bize devretti. 

Öğrencilik yıllarında başlayan ticari serüvenimiz, 54 yıl içinde farklı iş alanlarında gelişerek büyüdü. 

 ''Ben biliyorum'' değil, ''ben öğreniyorum'' ile yola çıktık.

Öğrenmemiz o gün bugündür devam ediyor. Yeni teknolojileri takip eden ve çevreyi koruyan bakış

çerçevesiyle, sektörde öncü olmaya ve çevre bilincinin yaygınlaşmasını amaç edindiğimiz

çalışmalarımıza devam etmekteyiz.  

YENİ YAPI İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET A.Ş.

 

Hakkımızda

İnanıyoruz ki, insan olanın sorumlulukları vardır ve medeni olmak karşınızdaki kişilerin hayatını kolaylaştırmaktadır. İşte bu sebepten, kalitenin bir hak olduğuna ve dürüstlüğün en büyük servet olduğuna hep inandık. Topluma yararlı işler yaparak, hayatımızı israf etmemeye gayret gösterdik.

Çoğu kez sevdiğimiz işleri yaptık veya yaptığımız işleri hep sevdik. İlerleyememenin, gerilemeye mahkûm olduğunu hiç unutmadık. Eşyaya, emanetçi olmaya gayret gösterdik, asla eşyaya ait olmadık.

Tüm yaratılmışların bizim emrimize amade olduğunu gördükçe bizim de kimin emrine amade olmamız gerektiğini hiç aklımızdan çıkarmadık.

Zaman geldi deveye hendek atlatamayınca, hendeği doldurduk ve yolumuza devam ettik. Derler ya; “Dipsiz kuyu yoktur, kısa ipiniz vardır” bazen ipimiz kısa geldi. Çok çalıştık, yorulduk. Ama Rabbimiz bizi hiçbir zaman çaresiz bırakmadı.

Başarı arzulayanlarındır dedik, o gün bugündür, helalinden rızkımızı ısrarla hep aradık.     

Hayatımızı kaybetmemek için, hayallerimizi hiç kaybetmedi. İstemek, istiyorum demek değil, harekete geçmektir dedik ve asla yerimizde durmadık. İnsanlara, çevremize faydalı ve örnek olmaya gayret gösterdik.

 

VİZYON ve MİSYONUMUZ

Kaliteyi bir yaşam biçimi olarak benimseyen, doğruluk ve güveni en önemli değerleri olarak koruyan YENİ YAPI A.Ş. kuruluşundan bu yana "insana saygı" ya dayanan yönetim anlayışıyla taahhüdü altında yürüttüğü inşaat işleri ile sektörün saygın şirketleri arasında adını farklı bir konuma yerleştirmiştir.

Ülkemizde,  ilk ve örnek olma özelliği taşıyan tasarımlar ışığında geliştirdiğimiz projeler ile ülkemizin önemli mihenk taşı mimari yapıtlarını inşa etme bilinci ve sorumluluğunu taşımaktayız.

Gerçekleştirdiği bütün projelerde bulunduğu bölgeye değer katmak, yüksek kalitede üretim yapmak, modern ve estetik yaşam alanları yaratmak, son teknolojileri projelerine entegre etmek, dünya standartlarında güvenli yaşam alanları oluşturmak birincil hedefimiz olmuştur.

Günümüz için ve gelecek kuşaklara karşı sosyal sorumluluğu yerine getirmeyi kurum kültürünün bir parçası olarak konumlandıran YENİ YAPI A.Ş., çalışmalarını planlarken, süreklilik ilkesini ön planda tutmakta, sosyal sorumluluğun sürdürülebilir projelerden oluşmasının, Türkiye ve dünya için sağlanacak fayda açısından önemli olduğuna inanmaktadır.

Mühendislik ve yönetim bilimlerindeki en son teknolojik olanakları kullanılarak daima yüksek kalite sağlayan YENİ YAPI A.Ş. standartları uluslararası kabul görmüş kalite standartlarına dayanmaktadır. YENİ YAPI A.Ş. gelişen inşaat teknolojilerine uygun yapılar üretmektedir. Müşteri memnuniyetini ön planda tutmak ve mükemmelleşme anlayışını esas alarak, insana, doğaya, çevreye ve topluma saygılı olarak sürdürmek, üstün nitelikli yapı anlayışını, kusursuz altyapı sistemleriyle birleştirme hedefini taşımaktadır.

Telefon: 0212 311 1111
Faks: 0212 311 1136
Email: info@yeniyapi.com.tr
Adres: Sütlüce Mah. Karaağaç. Cad. Haliç Kongre Merkezi İdari Bina No:19 Kat:2 34445 Beyoğlu / İstanbul

Yeni Yapı İnşaat Projeler Haritası

Yeni Yapı İnşaat Projeleri

Yeni Yapı İnşaat Haberleri

daha fazla yükle

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.