|   | 
Yeni Yapı Konut

Yeni Yapı Konut

  • Kuruluş Tarihi :

  • Proje Sayısı : 1

Yeni Yapı Konut, konut, ofis ve residence projeleri, Yeni Yapı Konut hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Yeni Yapı Konut ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Yeni Yapı Konut Hakkında

Misyonumuz,

Müşterilerimiz için;

Rekabet koşullarının giderek arttığı ve kârlılık oranların hızla düştüğü günümüzde uygun fiyat ve kaliteli malzeme ilkesinden taviz vermeden; güvenliğin, konforun, kalitenin ve estetiğin bir arada bulunduğu konutlar ve yapılar üretmek. 
Yeşilin ve doğanın olabildiğince korunduğu, temiz bir hava sahasına merhaba dediğimiz yaşam alanları yaratmak. Yaratılan bu alanları kuşaklar boyu kullanacak müşterilerimizin, olabilecekleri en üst seviyede memnuniyetini sağlamak. Satış ve pazarlamasını yaptığımız ürünlerin gerek teknik destek anlamında gerekse lojistik anlamda hizmet çıtasını üst düzeyde tutabilmektir.  

Çalışanlarımız İçin;

Her konuda çalışanların güvenliği ve çalışanlara karşı adaletin ve sağduyunun hakim olduğu, yenilikçi fikirlerin desteklendiği, başarı hedeflerinin açık ve net olarak ortaya koyulduğu ve hedeflere ulaşma mertebesinde ödüllendirildiği, çalışılmaktan mutluluk ve gurur duyulan bir kurum olmak.

Vizyonumuz;

Kalite, konfor ve estetiği doğaya duyduğu saygı ile birleştirerek günümüz standartlarını geleceğin mimarlık anlayışıyla tanıştırmak ve ürünlerimizi kullananların memnuniyetlerini en üst düzeye çıkarmak ve tüm bu hizmetleri sunarken ülke ekonomisine artı değer katmak.

 

 
 
 
 
 
 
 

Tel: 0256 518 5188
Fax: 
Email: info@yeniyapikonut.com
Adres: Konak Mh. Aydın Cd. No:55/1 Aydın / Söke

Yeni Yapı Konut Projeler Haritası

Yeni Yapı Konut Projeleri

© Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.

footer