|   |   | 

Yepyeni Bir Sosyal Ağ ; Sobrr!

Her geçen gün sosyal ağ kullanıcıları artarken sosyal ağlar da artıyor, bu sosyal ağlardan en yenisi Sobrr !

Yepyeni Bir Sosyal Ağ ; Sobrr!

Yeni sosyal ağ Sobrr, anı yaşa mottosuyla karşımızda. Sobrr’u diğer sosyal ağlardan ayıran özelliği ise 24 saat sonunda her şeyi siliyor olması.
 
Kullanıcılar isterlerse sürekli arkadaşlıklar edinebiliyor isterlerse 24 saatlik arkadaşlık seçeneğini seçerek gün sonunda günlük arkadaşlarına veda ediyor. Ve ister kalıcı arkadaşlarıyla ister günlük arkadaşlarıyla istedikleri gibi takipleşebiliyorlar, birbirlerine yorum yazabiliyorlar hatta fotoğraf paylaşabiliyorlar. Sobrr fotoğraflarda kullanılan etiketler için ise kullanıcılarına tek seçenek bırakmış. Paylaştığınız fotoğraflarda sadece coğrafi olarak tek etiket kullanabiliyorsunuz. Örneğin bir fotoğraf paylaştığınızda sadece “#Türkiye” etiketini ekleyebilirsiniz.
 
Sobrr’un kurucusu olan 26 yaşındaki yazılım mühendisi Bruce Yang Sobrr’u kurarken insanların dışarı çıkmalarını ve sadece anı yaşamaya odaklanmalarını amaçlamış.
 
24 Haziran tarihinde San Fransisco’da deneme aşaması başlanan Sobrr bakalım dev sosyal ağların arasında kendine yer bulabilecek mi? Milliyet

Teknoloji-İnternet Haberleri

Teknoloji-İnternet Kategorisindeki diğer haberler

 • Rosetta Uzay Aracının 7 Saatlik Görevi Başladı
  Rosetta Uzay Aracının 7 Saatlik Görevi Başladı

  Avrupa Uzay Ajansı (ESA) projesindeki bilim adamları Rossetta uzay aracının, kuyruklu yıldız üzerine “Philae” adlı bir “konduyu” bıraktığını ve 7 saatlik indirme görevinin başladığını belirtti.

 • BeoPlay A2 İle Kusursuz Ses Deneyimi…
  BeoPlay A2 İle Kusursuz Ses Deneyimi…

  ang & Olufsen’in kaliteli ve etkileyici bir ses performansı sunan BeoPlay serisinin ilk Bluetooth bağlantılı hoparlörü BeoPlay A2, çığır açan 360 derece sesi, incelikli yalın tasarımı ve rakipsiz 24 saatlik batarya ömrü ile fark yaratacak.

 • iPhone'lara Zarar Veren Virüs!
  iPhone'lara Zarar Veren Virüs!

  iPhone kullanıcıları genelde virüs ve kötü niyetli programlardan etkilenmez ama Wirelurker isimli bir yazılım tehlike çanları çaldırıyor.

 • Tesla Model S ‘Mutluluk Garantisiyle’ Geliyor
  Tesla Model S ‘Mutluluk Garantisiyle’ Geliyor

  MADRİD (MarketWatch) Daha fazla sürücüyü elektrikli arabalarının direksiyonlarının başına geçirmek isteyen Tesla Motors Inc. leasing anlaşmalarına “mutluluk garantisi” getiriyor.

 • Far Cry 4'ün TV Reklamı Yayınlandı
  Far Cry 4'ün TV Reklamı Yayınlandı

  Serinin takipçileri ve FPS oyuncularının sabırsızlıkla beklediği Far Cry 4'ün çıkışına yaklaşık iki hafta süre kala oyunun TV reklamı yayınlandı.

 • İstemediğiniz SMS’i Engelleyin!
  İstemediğiniz SMS’i Engelleyin!

  İstek dışı SMS’lerin sayılarını azaltmak için yeni ceza uygulamaları da gündemde. Ancak istek dışı SMS’lerden kurtulmak için sizin de yapabilecekleriniz var.

© Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.

footer