|   |  Yiğit Group Firması
Yiğit Group

Yiğit Group

  • Kuruluş Tarihi : 1978

  • Proje Sayısı : 2

Yiğit Group, konut, ofis ve residence projeleri, Yiğit Group hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Yiğit Group ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Yiğit Group Hakkında

*Yiğit Group Tarihçesi Hakkında

Grubun temelleri Cuma Yiğit ve Hasan İdikurt tarafından 1978 yılında atılmıştır. Firma ortakları güçlerini birleştirerek Bölge'nin en önemli gruplarından birini kurmuşlardır. Grup İnşaat sektörü başta olmak üzere ağırlıklı olarak Tarım, Gıda ve Sağlık sektörlerinde faaliyetlerini sürdürmektedir.

Grup İnşaat sektöründe faaliyetlerini, Yiğit İnşaat firması bünyesinde sürdürmekte olup, Türkiye çapında önemli modern yaşam alanları, fabrikalar ve hastane tesisleri inşa etmiş olup kaliteden ödün vermeden faaliyetlerini sürdürmektedir. 2014 yılında İstanbul'da yatırım yapmak üzere İstanbul'un gözde merkezlerinden Basın Ekspres yolu üzerinde pretsijli bir residence projesine başlanmıştır.

Grup 1994 yılında Malaya Et Balık kurumunu özelleştirmeden satın alarak modern bir tesisle et üretimi faaliyetine devam etmektedir.

2010 yılında Bölgenin en kapsamlı özel sektör yatırımını tamamlayan firma Elazığ'da yüksek kalite standartları ile hastane inşa etmiş olup, Hastane Medical Park'ın işletmeciliğinde faaliyetlerini sürdürmektedir.

*Yiğit Group Residence Projeleri
Fortis istanbul Rezidans

*Yiğit Group İletişim Bilgileri

Adres: Kartaltepe Mah. Malazgirt Cad. No: 1 ,34295 Sefaköy Küçükçekmece / İSTANBUL
Telefon: 0212 739 21 21
www.yigitgroup.com.tr/

Tel: 0412 252 1978
Fax: 0412 252 2020
Email: info@yigitgroup.com.tr
Adres: Şanlıurfa Bulvarı Florya Sitesi 3. Blok No:1/A Diyarbakır / Yenişehir

Yiğit Group Projeler Haritası

Yiğit Group Projeleri

Yiğit Group Haberleri

daha fazla yükle

© Copyright 2021 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.