|   |  Yıldırım Grup Firması
Yıldırım Grup

Yıldırım Grup

  • Kuruluş Tarihi : 1960

  • Proje Sayısı : 1

Yıldırım Grup, konut, ofis ve residence projeleri, Yıldırım Grup hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Yıldırım Grup ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Yıldırım Grup Hakkında

Kurumsal

Kuruluş

Grubumuz 47 yıllık bir tecrübe ile, ilk günkü heves, heyecan ve azimle yeni projeler üretmeye devam etmektedir. Kurucumuz Zeki YILDIRIM’ın ticaret hayatı, babası rahmetli Emin YILDIRIM ile birlikte çalıştğı 1960'lı yıllara dayanmaktadır. 2017 yılında 50. yılımıza doğru ilerlerken, kuruluşundan bugüne faaliyet gösterdiği tüm sektörlerde başarılara imza atan YILDIRIM GRUP, 3 şirketi çatısı altında birleştirmiş, sağlam temellerle sektörde farkını ortaya koymuştur.

Ticaret hayatına girişimizi büyükbaş hayvan alım-satımı ile başlatan Rahmetli Emin YILDIRIM'ın bu güne, ülkemizin en doğu ili olan Kars’tan Başkent Ankara’ya uzanan bu uzun yolda, Kurucumuz ve Yönetim Kurulu Başkanımız Zeki YILDIRIM'ın Ankara’da yaptığı yatırımlar, deneyimleri, kazandığı ticari itibar ve tecrübesi ile pek çok sektörde de söz sahibi olarak, Grubumuzun Yeni Nesil temsilcisi Zafer YILDIRIM’ın hedefe odaklı ve yenilikçi hamleleri ile proje üretmeye, insan istihdam etmeye ve ülke ekonomisine katma değer yaratmaya hızla ve ilk günkü heyecanla devam etmektedir.

1970’li yıllarda Matbaa, Gayrimenkul yatırımı, Nikah Şekerciliği, 1980’li yıllarda Dodge, Hino, Chrysler, Vestel, Bosch, Arçelik gibi markaların Bayilikleri ile varlık gösteren şirketimiz, 1990’lı yıllarda arazi yatırımlarını değerlendirmek üzere artık önemli İnşaat Projelerine de imza atmaya başlamıştır. Aynı zamanda Ankara’nın, Kuzey ve Güney çıkışındaki iki önemli noktada Akaryakıt İstasyonları inşa ederek işletmeye açmış, Ankara-Eskişehir ve Ankara-Konya karayolu üzerindeki istasyonları ile de bayilik sistemini sürdürmüştür.

Biz'ce:Geleceğe giden yolda, geçmişten güç ve ders almak, milli ve manevi değerlere sahip çıkmak en iyi yol arkadaşlarıdır….

Grup Politikamız

YILDIRIM GRUP bünyesindeki şirketlerimiz, her ne kadar günümüzün gerekliliği olan kurumsallaşmayı kavramış, başarı, istikrar ve itibar odaklı, prensiplerinden taviz vermeden çalışan sağlam temellere sahip organizasyonlar olsa da, önceliğimiz her zaman insanımıza karşı sorumluluk, toplumumuza karşı saygı ile işe başlamaktır.

Yeniliklere ve gelişmeye önem veren Şirket yapımız gereği, araştırma-geliştirmeye yatırım, üründe ve hizmette kalite, çalışanlarımız arası takım ruhu, ticari kazançtan çok daha önceliklidir. Yönetim Kurulumuz, Ticari Başarının, esas olarak, Eğitime ve kişisel mesleki gelişime yatırım yapmak olduğunun bilincinde, eleştiriye açık ve kararlarında şeffaf olmaya çalışarak faaliyetlerine yön vermektedir. Faaliyet gösterdiğimiz her alanda en iyiler arasında olmaya adayken, Topluma maddi ve manevi değer katmaya çalışırız. Katıldığımız sosyal sorumluluk projelerinin yanında, üniversiteye hazırlanan başarılı gençlerimize verdiğimiz burslarla, insanımıza verdiğimiz değeri sürdürülebilir hale getirmenin huzuru içindeyiz.

Biz'ce:Köklü bir geçmişe sahip, istikrarlı ve güvenilir şirketlerimiz, dürüst, değerlerimize saygılı ve paylaşımcı ticaretin her zaman maddi ve manevi kazanç getirdiğinin en büyük kanıtıdır.

Hedef

YILDIRIM GRUP bünyesindeki şirketlerimiz, her ne kadar günümüzün gerekliliği olan kurumsallaşmayı kavramış, başarı, istikrar ve itibar odaklı, prensiplerinden taviz vermeden çalışan sağlam temellere sahip organizasyonlar olsa da, önceliğimiz her zaman insanımıza karşı sorumluluk, toplumumuza karşı saygı ile işe başlamaktır.

Günümüz piyasa şartlarında en uygun maliyetler ile kaliteli imalat, takım çalışması ile kaliteli hizmet ve satış sonrası destek ile yüksek müşteri memnuniyeti sonucu elde ettiğimiz başarılı konumumuz ve takdir referansları, bizleri daha iyiyi yapma konusunda desteklemekte ve cesaretlendirmektedir.Yıldırım Grup bünyesindeki tüm şirketlerimizde her türlü Yatırım, Hizmet, İnşaat ve İmalat, toplumsal beklenti ve ihtiyaçlar doğrultusunda yapılmaktadır. İyi tespit edilmiş, iyi tanımlanmış olan ihtiyaçları eksiksiz karşılamak, birinci önceliğimizdir. Geçmiş bilgi ve tecrübelerimizi günümüz bilgi ve teknolojisi ile birleştirerek;

Müşteri beklentileri doğrultusunda, ihtiyaçları en iyi şekilde karşılayarak,
Sektördeki yenilik ve gelişmeleri takip ederek, en uygun ve en hızlı çözüm alternatifleri ile,
Bütün çalışanlarımızın etkin katılımı ve sürekli iyileştirme prensibi ile,gerçekleştirilmektir.

Grubumuzun varoluş amacı;

Marka

Ürün ve Hizmet kalitemiz ile MARKAMIZ

Kurumsal Kimlik

İstihdam Kapasitemiz ve Yasalara uygunluğumuz ile KURUMSAL KİMLİĞİMİZ

Devamlılık

Geleceğe yatırım yapmanın bilinci ile DEVAMLILIĞIMIZ

Güvenirlik

Sektördeki Verimliliğimiz ve Rekabet gücümüz ile GÜVENİLİRLİĞİMİZDİR.

Biz'ce:Topluma karşı sorumluluğu iş sorumluluğunun önemli bir parçası olarak görmek, her alanda hayata değer katacak projeler geliştirmek, ve her vardığımız hedeften sonra yenisini koymak en büyük hedefimizdir.

Telefon: 0312 473 3636
Fax: 0312 473 3633
Email: info@yildirim-grup.com.tr
Adres: 238. Cadde No:7 Öveçler Çankaya, Ankara / Türkiye

Yıldırım Grup Projeler Haritası

Yıldırım Grup Projeleri

Yıldırım Grup Haberleri

daha fazla yükle

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.