|   |  Yıldırım Yapı Grubu Firması
Yıldırım Yapı Grubu

Yıldırım Yapı Grubu

  • Kuruluş Tarihi : 1972

  • Proje Sayısı : 0

Yıldırım Yapı Grubu, konut, ofis ve residence projeleri, Yıldırım Yapı Grubu hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Yıldırım Yapı Grubu ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Yıldırım Yapı Grubu Hakkında

HAKKIMIZDA

Türkiye yapı ve inşaat sektöründe sürekli gelişim gösteren Yıldırım Yapı Grubu; 42 yıllık köklü, dinamik ve yenilikçi yapısıyla 1972 yılında Yıldırım İnşaat adıyla sektöre giriş yaptı.

Yıldırım Yapı Grubu kurucu Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Yıldırım; 1972 yılında öncü etkin ve yenilikçi bir vizyon ile Yıldırım İnşaatı kurdu. Yapılan başarılı projelerden sonra Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Osman Yıldırım ile beraber atak bir döneme girildi. İlk olarak 1985 yılında Yıldırım Mühendislik ve Mimarlık, 1987 yılında Kubilay İnşaat, 1995 yılında Cansu İnşaat ve Doğa Ürünleri, 2000 yılında da Eylül Aydınlatma ve İnşaat şirketleriyle büyüme hamlelerine devam edildi.

2006 yılına gelindiğinde vizyonel bakış açısı, çağdaş yönetim anlayışı doğrultusunda Yönetim Kurulu Başkanlığına Osman Yıldırım getirilmiş olup tüm bu şirketler Yıldırım Yapı Grubu çatısı altında birleştirildi.

Ülke ekonomisini ve bölgenin değişen sosyo-kültürel yapısını dikkate alarak uzun yıllar edinilen tecrübe ve bilgi ile 2006 yılından beri şehrin merkezinde dönüşüm projelerine devam etmektedir.

Aile dayanışmasının getirdiği güç birliği ve deneyimiyle başta inşaat ve yapı sektörü, sağlık ve aydınlatma gibi sektörlerde 42 yıldan bu yana hizmet vermekte olan Yıldırım Yapı Grubu İstanbul’daki yeni projelerini Yıldırım Kuleli Evleri markasıyla yürütmekte olup şehir merkezinin avantajlarını kullanmak isteyenlerin tercih nedeni olmaya devam etmektedir.

MİSYON VE VİZYON

Projelendirmede, yapımda ve yönetimde çevremize duyduğumuz saygıyla, kaliteden ödün vermeden taahhütlerimizi zamanında yerine getirerek, sektörün öncü kuruluşları arasında yerini almaktır.

Modern yaşamın ihtiyaçları doğrultusunda, yaptığımız ve yapacağımız her projede müşterilerimize kaliteli, estetik, konforlu, sosyal ve nitelikli yaşam alanları sunmaktır.

 

Tel: 0212 240 8755
Fax: 0212 240 5430
Email: yildirim@yildirimyapigrubu.com
Adres: Paşa mahallesi, hasret caddesi, bahçe sokak Yıldırım Kuleli Evleri no:12 Gardenya apt. Bomonti İstanbul / Şişli

Yıldırım Yapı Grubu Projeler Haritası

Yıldırım Yapı Grubu Projeleri

Yıldırım Yapı Grubu Haberleri

daha fazla yükle

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.