|   |  Yıldız inşaat Firması
Yıldız inşaat

Yıldız inşaat

  • Kuruluş Tarihi : 1995

  • Proje Sayısı : 2

Yıldız inşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Yıldız inşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Yıldız inşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Yıldız inşaat Hakkında

1995 yılında İstanbul’da kurulan ve 2002 yılına dek Anadolu yakasında Göztepe, Sahrayıcedid, Kozyatağı bölgelerinde inşaat çalışmalarını sürdüren Yıldız İnşaat, 2002 yılından sonra ise Bursa’da Nilüfer ilçesi dahilinde gerçekleştirdiği projelerle daire alıcılarına markalı konut üretmeye devam etti.

2013 yılında 25 konutluk "Orion Evleri" projesi ile Ata Bulvarı üzerinde ilk site projesini yaşama geçiren firmamız, Bursalılara özel konut projeleri sürdürme arzusunu yeni başladığı"Paradise Life" projesi ile sürdürmektedir.

Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Suat Yıldız’ın "Bursalılar için kendileri için zaman ayırabilecekleri, çocuklarının monitörlere bağımlı kalmayacakları, özledikleri yaşama dair tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecekleri projeler üretmeliyiz" hedefi ile hareket eden firmamız fark yaratan projeler üretmeye ilerleyen dönemlerde de devam edecektir.

Tel: 0312 473 0770
Fax: 0312 473 0772
Email: info@oraka.com.tr
Adres: Çankaya Mah. Çankaya Cad.  No: 2/4 Ankara / Çankaya

Yıldız inşaat Projeler Haritası

Yıldız inşaat Projeleri

Yıldız inşaat Haberleri

daha fazla yükle

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.