|   |  Yıldız Park İnşaat Firması
Yıldız Park İnşaat

Yıldız Park İnşaat

  • Kuruluş Tarihi : 1995

  • Proje Sayısı : 1

Yıldız Park İnşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Yıldız Park İnşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Yıldız Park İnşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Yıldız Park İnşaat Hakkında

Hakkımızda

Mehmet Yıldız tarafından kurulan Yıldız Park İnşaat 1995 yılından buyana insanların kendini mutlu ve güvende  hissedebileceği yapılar inşa etmiştir.

Temel Prensiplerini Kalite,Estetik Ve Yaşanabilir,Mekan Üzerine Kuran Firmamız Şuana Kadar Hayata Geçirdiği Eserlerle Toplumun Ve Bu Sektördeki İnsanların Taktirini Kazanmıştır,Modern Dünyanın En Son Teknolojileini Kullanarak Güvenli Beklentilere Cevap Veren Projeler Ve Konutlar Yanı Sıra,İnsanlar İçin Ortak Yaşama Alanlarının Oluşturulmasına’da Büyük Önem Vermektedir.

Vizyon

Modern Dünyanın Bir Gereği Olan Kaliteli Yapıları Uygun Fiyatlarla Müşterilerimizin Kendilerini Değerli Hissedeceği Yapılar ve Ortamlar Oluşturmaktır.

Ankarayı Marka Şehir Hedefine Ulaştıracak Yatırımlar Yapmak,Ankara Ve Yakın Coğrafyası İçin Örnek İş Ve Yaşam Alanları Üretene Ve Bu Özelliği İle Gerek Türkiye‘de Gerekse Yurt Dışında Tercih Edilen Bir Kurum Olmak Yanı Sıra İnşaat Sektöründe Verimlilik Kalite,İş Ve Çalışan Güvenliği Konularında Standartları Belirleyen Örnek Bir Firma Olmaktır.

Misyon

Yeni Çağa Işık Tutan Bir Firma Olarak İnsanların Rahat ve Huzur İçinde Yaşayacağı Ortamları İnşa Ederek Kaliteli ve Güvenilir Yaşam Ortamları Sunmaktır.

Doğrulugu ve Dürüstlüğü Temel İlke Kabul Eden Ve Yapı Sektöründeki Gelişmeleri Takip Ederek Çağdaş,Estetik Ve Doğa İle Bütünlük Oluşturan Konutlar Üretmektir.Yıldız Park Konutları ”Kente Kimlik Katan Yaşam Alanları Kazandırmak” Misyonuyla Değişime Ve Gelişime Açık Müşteri Odaklı Çalışmaktadır.

Telefon: 0312 338 6161
Gsm: 0543 218 1800
Fax: 0312 338 6161
Email: info@yildizparkinsaat.com.tr
Adres: Güneşevler Mah. Celal Esad Arseven Cad. 183. Sk. No:2/A Hasköy Altındağ/ANKARA

Yıldız Park İnşaat Projeler Haritası

Yıldız Park İnşaat Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.