|   |  Yılmaz İnşaat Mühendislik Firması
Yılmaz İnşaat Mühendislik

Yılmaz İnşaat Mühendislik

  • Kuruluş Tarihi : 1997

  • Proje Sayısı : 1

Yılmaz İnşaat Mühendislik, konut, ofis ve residence projeleri, Yılmaz İnşaat Mühendislik hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Yılmaz İnşaat Mühendislik ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Yılmaz İnşaat Mühendislik Hakkında

Kurumsal

Hakkımızda

Mühendislikten müteahhitliğe giden bir başarı

Gelişen ve her geçen gün daha da küreselleşen dünyamızda, sürekli değişen müşteri beklentileri ve müşteri memnuniyetini tam karşılayan mühendislik temelli teknolojiler ortaya çıkmaktadır. Yılmaz İnşaat olarak hedefimiz, 1997'den bu yana başarıyla gerçekleştirdiğimiz 1.500.000 m2 betonarme inşaat, taahhüt ve mühendislik projelerinin yanında müteahhitlik sektöründe de takdir edilen, marka değeri yüksek bir şirket olmaktır.

Kısa zaman içerisinde büyümede gerçekleştirdiğimiz başarının sırrını müşterilerimize, çalışanlarımıza ve iş ortaklarımıza karşı sergilediğimiz samimi diyalog ve güven duygusunun tesis edilmesinde aramak doğru olacaktır. Bir şirketin en büyük sermayesinin çalışanları olduğunu ve bu çalışanların dünyaya verecekleri mesleki ve ahlaki değerlerin oldukça önemli olduğunu savunan ticari anlayışımız, bizi yükselten en önemli değerimizdir.

Doğanın YILMAZ arzusunu sizinle buluşturalım...

Telefon: 0216 494 2676
Fax: 0216 494 2677
Email: info@yi.com.tr
Adres: Aydıntepe Mah. Evren Sok. No:4 İçmeler Tuzla / İstanbul / Türkiye

Yılmaz İnşaat Mühendislik Projeler Haritası

Yılmaz İnşaat Mühendislik Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.