|   |  Yılmaz inşaat Firması
Yılmaz inşaat

Yılmaz inşaat

  • Kuruluş Tarihi : 1984

  • Proje Sayısı : 5

Yılmaz inşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Yılmaz inşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Yılmaz inşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Yılmaz inşaat Hakkında

ETK Grup Şirketi olan ve Fuaye Süreyyapaşa projesiyle konut alanında da faaliyet göstermeye başlayan inşaat sektörünün popüler yüzü firmamız,  
Yılmaz İnşaat Taahhüt ve Ticaret A.Ş;
 
"Şebeke altyapı inşaatı" alanındaki uzmanlığını daha çok Türk Telekom ihaleleriyle gerçekleştirmiştir.
1973 yılında Ahmet  Yılmaz Firması olarak  taahhüt işlerine başlayan ve 1984 yılında  Yılmaz İnşaat adını alan firmamız; 1991 yılına kadar çeşitli belediyelerde su-kanalizasyon ve buna benzer  altyapı işlerinin yanısıra Sakarya,Kocaeli,Bursa,İstanbul gibi bir çok şehirde ( eski adı PTT olan ) Türk telekomun altyapı telefon şebekesi, kablo tesisi ve abone tesisi işlerini münferit ihaleler olarak almış ve başarı ile tamamlamıştır.
1991-2002 tarihleri arasında, Türk Telekom Denizli, ve İzmir global ihaleleri ve 1996-2002 tarihleri arasında “İstanbul Anadolu Yakası Global İhalesi"ni üstlenip başarıyla tamamlamış; 2007 yılında açılan Türk Telekom İstanbul Anadolu Yakası ve İzmir İli global ihaleleri  ise grubumuza bağlı ETK KABLO A.Ş. tarafından üstlenilip 31.12.2010 tarihi itibarıyla sonlandırılmıştır. Son olarak, 01.01.2011 tarihinde başlanan Türk Telekom İstanbul Anadolu Yakası Global İhalesi de ETK KABLO A.Ş. uhdesinde yürütülmektedir.
 
Grubumuzun, bugüne kadar "anahtar teslimi proje" kapsamında kurmuş olduğu Telekom şebeke altyapısı ve Türk Telekom Santral Binası işleri, Türkiye genelinde, hali hazırda 10 milyondan fazla Türk Telekom abonesine hizmet vermektedir.
 
"Telekomünikasyon Şebeke Altyapı" ve "Türk Telekom Santral Binası"  inşaatlarının yanı sıra İGDAŞ ve BURSAGAZ ihaleleriyle "Doğalgaz Şebeke Altyapı" alanında da hizmet vermeye başlamış olan grubumuz; Zorlu Holding bünyesinde bulununan TRAKYAGAZ ihalesini de üstlenmiş ve halen yürütmektedir. Altyapıya yönelik bu faaliyetlerinin yanı sıra NETAŞ, ALCATEL ve SIEMENS gibi "şebeke operatörü" firmalarla birlikte katıldığı projelerde santral binalarının ve diğer altyapı tesislerinin inşasını gerçekleştirmiş olan grubumuz; Türk Telekom'a, "gelir paylaşımı" esaslı birçok santral binası ve altyapı şebeke işleri teslim etmiştir. Yılmaz İnşaat, faaliyetlerini halen anahtar teslimi telekomünikasyon şebekesi altyapı inşaatları, Türk Telekom santral binaları inşaatları, doğalgaz boru hattı inşaatları, su ve kanalizasyon boru hattı inşaatları, otoyol müteahhitliğinin yanı sıra Fuaye Süreyyapaşa projesiyle de konut alanında sürdürmektedir.

Tel: 0216 561 7880
Fax: 0216 561 7889 
Email: info@yilmazgrup.com.tr
Adres: Osmangazi Mh. Bilali Habeşi Cd. No: 135 Samandra İstanbul / Sancaktepe

Yılmaz inşaat Projeler Haritası

Yılmaz inşaat Projeleri

Yılmaz inşaat Haberleri

daha fazla yükle

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.