|   |  Yılsan Holding Firması
Yılsan Holding

Yılsan Holding

  • Kuruluş Tarihi : 1955

  • Proje Sayısı : 2

Yılsan Holding, konut, ofis ve residence projeleri, Yılsan Holding hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Yılsan Holding ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Yılsan Holding Hakkında

Genel Bakış

1955 yılında ziraat aletleri imalatı yapmak üzere Ankara'da iş hayatına başlayan Yılsan 1960'lı yıllarda Ankara'da haddecilik sektörüne adım atmıştır. 
 
1980 yılına kadar haddecilik sektöründe faaliyetlerine devam eden grup bu yıldan itibaren sanayi sektörü tarafından kullanılan muhtelif yassı demir çelik mamulleri ithalatına yönelmiştir.
 
1990'lı yılların sonlarına doğru büyümesini hem yurt içi hem yurt dışında sürdürmek isteyen grup önce Romanya özelleştirme idaresinin açmış olduğu uluslararası ihaleyi kazanarak Avrupa'nın en büyük gübre üretim tesislerinden olan Bükreş Borsası'na kote Azomureş SA'nın ana ortaklarından birisi olmuştur. Bu alımı takiben yine Romanya'nın Köstence şehrinde liman işletmeciliği yapan Chimpex SA'yı bünyesine katmıştır. 
 
2012 yılında Romanya'da ki tesislerinin tamamını satmıştır. Yurt içinde ise yenilenebilir enerji ve gayrimenkul sektörüne odaklanan grup özellikle yenilenebilir enerji alanında yeni projeler geliştirmekte ve iştiraklerde bulunmaktadır.
 
Yönetim Kurulu
Grubumuz Yönetim Kurulu Başkanımız Talat Yıldırım'ın önderliğinde, Başkan Vekilleri Hüseyin Yıldırım, Ertuğrul Yıldırım ve Tuncay Yıldırım ile çalışmalarını sürdürmektedir.
 
Sosyal Sorumluluk
Yılsan Yatırım Holding, sanayi kuruluşlarının, doğa ile uyum içinde olması gerektiği inancıyla, tüm tesislerinde çevre koruma tedbirlerini titizlikle yerine getiriyor. Ayrıca, doğal bitki örtüsünün korunması ve yaban hayatının devamlılığı için daha fazla çaba harcayan holding, şimdiye kadar 75.000'in üzerinde Zeytin, Nar, Sedir gibi yatırım yaptığı bölgelerin florasına uygun türde ağaçlar dikmiştir. Yatırımlarımızın olduğu bölgelerde çevreye vereceğimiz etkiyi minimize etmek için gerekli tüm çalışmalar ilgili kamu ve Sivil Toplum Örgütleri ile işbirliği içerisinde yapılmakta ve titizlikle takip edilmektedir.

Tel: 0216 450 5529
Fax: 0216 550 1380
Email: info@yilsanholding.com
Adres: Vedat Günyol Caddesi Beğendik Sokak No.1 Kat 3-4 K. Bakkalköy İstanbul / Ataşehir

Yılsan Holding Projeler Haritası

Yılsan Holding Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.