|   |  Yimta İnşaat Firması
Yimta İnşaat

Yimta İnşaat

 • Kuruluş Tarihi :

 • Proje Sayısı : 1

Yimta İnşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Yimta İnşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Yimta İnşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Yimta İnşaat Hakkında

Yimta inşaat olarak sektördeki engin tecrübemizden hareket ederek insana ve çevreye duyduğumuz saygıyla dünü, bugünü ve yarını gelecekle buluşturuyor, yapı sektöründe çığır açan projelerimizle geleceği inşa etmeye devam ediyoruz. 

60 yıldır, geleceğin temellerini güvenle atan firmamız, bugüne kadar binlerce insanın yaşam alanının bir parçası olmuştur. Nesilden nesile geçen projelerimiz hala ilk günkü gibi sağlam ve güvenli bir şekilde “ Yimta İnşaat” adı altında gelecek nesillere aktarılmaya devam etmektedir.

“Gelecek” fikri üzerine geliştirilen gerek mimari, gerekse yatırım değeri olarak üstün nitelikli yeni yaşam ve iş alanlarıyla insanımız ve ülkemiz için daima “doğru alanda projeler” üretmek için çalışıyoruz. 

Bu anlayış çerçevesinde tutkuyla bağlı olduğumuz işimizi, insanımıza modern yaşam biçimleri, şehrimize ve ülkemize de model yaşam alanları sunmanın çabası içinde yürütüyoruz. 

Tel: 0 212 616 06 61
Fax: 
Email: yimtainsaat61@hotmail.com
Adres: Yenidoğan Mahallesi Ordu Caddesi No: 159 / B İstanbul / Gaziosmanpaşa

Yimta İnşaat Projeler Haritası

Yimta İnşaat Projeleri

Yimta İnşaat Haberleri

 • Essenora Fiyatlar
  Yimta İnşaat

  Essenora Fiyatlar

  İstanbul Gaziosmanpaşa Küçükköy’de 20.000 metrekare proje alanında hayata geçiriliyor. Essenora projesi 72 ve 200 metrekare arasındaki büyüklükte 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire tipinde 758 konuttan oluşuy...

 • Essenora'ya Talep Yağdı
  Yimta İnşaat

  Essenora'ya Talep Yağdı

  İstanbul Avrupa Yakası'nda ruhsatı alınmış öncü kentsel dönüşüm projesi olan Essenora satışa çıktı. Ön talep toplanmaya başlanan projeye, bugüne kadar binin üzerinde yerli ve yabancıdan talep geldi. A...

daha fazla yükle

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.