|   |  Yirikler inşaat Firması
Yirikler inşaat

Yirikler inşaat

  • Kuruluş Tarihi : 1982

  • Proje Sayısı : 1

Yirikler inşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Yirikler inşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Yirikler inşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Yirikler inşaat Hakkında

Yirikler / Hakkımızda
 
1982 yılında kurulan ve kurulduğu tarihten bu yana nitelikli yaşam alanları oluşturmaya devam eden Yirikler İnşaat, sektördeki deneyim ve gücünü yeni geliştirdiği projelere aktararak, geleceğin yaşam alanlarının oluşturulmasında etkin rol üstlenmektedir.
 
Güven ve kalitenin mimarı Yirikler İnşaat, 2000’li yıllara kadar Bahçelievler ve Merter bölgesinde 500’e yakın konut üretmiş olup bu tarihten sonra hem taahhüt sektöründe güçlü bir şekilde yer almış ve hem de Bahçeşehir, Beylikdüzü ve Esenyurt bölgelerinde 1000‘i aşkın sayıda konut ve iş merkezi üretmiştir. Yirikler, inşaat taahhüt sektöründe de pek çok fabrika inşaatı gerçekleştirmiş olup Türkiye’nin öncü birçok sanayi kuruluşunun fabrikalarının yapımını üstlenmiştir.
 
Yirikler İnşaat’ın son dönemdeki referanslarından bazıları, Bahçelievler’de Özel Medicana Hastanesi, Bahçeşehir’de Sera Evleri ve Star Plaza, Esenyurt’ta Eskule Alışveriş Merkezi sayılabilir. 2011 yılında açılışı yapılan Eskule AVM, 35.000 m² kapalı alanıyla Esenyurt’un ilk ve tek alışveriş merkezidir.
 
Son olarak, sahip olduğu deneyimsel gücün ürünü olan “Bura Residence” projesini tüketicileriyle buluşturan Yirikler İnşaat, BURA projesiyle akıllı ve tasarımsal yaşam alanları ile geleceğin şehir yaşantısına yön vermeye devam etmektedir.
 
Sektöründe deneyimli ve akademik anlamda eğitimli yöneticileriyle faaliyet gösteren Yirikler İnşaat, Yönetim Kurulu Başkanı Özgür Yirik’in profesyonel yönetiminde faaliyetlerine devam etmektedir. 
İnşaat sektöründe standart ve sıradan mimarilere karşı geliştirdiği özgün mimarileriyle tüketicilerini buluşturmayı bir vizyon olarak belirlemiş olan Yirikler İnşaat, bu anlayış ile gelecek yıllarda üreteceği BURA markalı villa, rezidans ve konak projeleri ile sektörün lider markalarından biri olmayı hedeflemektedir.

Tel: 0212 450 4401
Fax: 0212 450 4406
Email: info@yirikler.com
Adres: Nazım Hikmet Bulvarı No: 42  34515 İstanbul / Beylikdüzü

Yirikler inşaat Projeler Haritası

Yirikler inşaat Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.