|   |  Yön Teknik Yapı Firması
Yön Teknik Yapı

Yön Teknik Yapı

  • Kuruluş Tarihi : 2013

  • Proje Sayısı : 1

Yön Teknik Yapı, konut, ofis ve residence projeleri, Yön Teknik Yapı hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Yön Teknik Yapı ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Yön Teknik Yapı Hakkında

HAKKIMIZDA

Mimarinin statiği şaşırttığı ve statiğin dinamikten nasıl etkilendiğini, gören bir ekip ruhu...
Alpha Group un, uluslararası çalışma geçmişinden biriken ve bu birikimin etkilemesi ile inşaat sektöründe fark oluşturabilmek adına 2013 tarihinde inşaat sektörüne giriş yapmıştır. Güçlü bir büyüme hedefi ile yurt içi ve yurt dışı inşaat projelerinin hayata geçirilmesi için 2015’te YÖN TEKNİK YAPI A.Ş. kurulmuştur.

Tüm iş ortaklarımız ile güvene dayalı ticari bir ilişkimiz olması nedeniyle çalışmalarımıza ‘’gereğini en iyi şekilde yapmak’’ prensibi ile oluşturulmuş bir yapıdır.

Yurt içinde, ilk olarak kentsel dönüşüm projeleri ile çalışmalarına başlayan YÖN TEKNİK YAPI bünyesine 30 yılı geçen tecrübe birikimine sahip ve büyük çaplı önemli projelerde imzası bulunan mühendisler ile bir araya gelerek önemli projelere talip olarak yurtdışına açılmıştır.

YÖN TEKNİK YAPI oluşturduğu üst düzey mühendislik iş ortaklıklarıyla, kapsamlı üst yapılar ve alt yapıların inşaat projelerini kalite-ekonomi-amaç parametrelerine bağlı kalarak, anahtar teslim yapabilme beceri ve kudretine sahip bir oluşumdur.

Kurucu yönetim kurulu başkanımız Sayın M. Şefik YÖN şu cümleler ile geleceğin umut yüklü teknesi olacak YÖN TEKNİK YAPI yı anlatmaktadır;

‘’ İnsana yeryüzünde imar etme görevi vermiştir. Biz bu görevin bilincinde olarak vazifemizi üstlendik ve yeryüzü imarına katkı sağlamak için, bilgi ve birikim ile donanımlı bir ekip kurup yola çıktık. İnsanlığa fayda veren eserler yaptık ve yapmaya devam ediyoruz.

HİZMETLERİMİZ

İNŞAAT VE TAAHHÜT
İnşaat sektöründe çalışma yöntemi iki başlıkta değerlendirilir ise, Yatırım ile inşaat yapmak ve Sözleşme ile taahhüt yapmak olarak tanımlanabilir. YÖN TEKNİK YAPI olarak yurt içinde ve yurt dışında her iki çalışma yöntemi ile çalışmaktadır. Yatırımlar ile başladığımız inşaat işlerini, kurduğumuz kadrolar ile yurt içi ve yurt dışında, her türlü alt yapı ve üst yapı taahhüt işlerini yapmaya devam etmekteyiz. Teknik ekiplerimiz Hastahaneler, Eğitim ve Öğretim yapıları, Konut ve ticari binalar, yollar, AVM’ ler, Sanayi yapıları, Havaalanları, Enerji yapıları, AR-GE yapıları, Su yapıları gibi devasa projelerde görev almış ve yüksek kabiliyete sahiptirler. Bu şekilde güçlü bir yapılanma ile aldığımız tüm projeleri ivedilik ile anahtar teslim yapabilmekteyiz.


PROJE-PLANLAMA
Hayal ettiğiniz bir yapıyı, dilediğiniz yere yapılması aşamasının en önemli başlangıcı projelendirmedir. Düşünceler, bütçe, zaman, amaç, olabilirlik, ihtiyaç, kalite, coğrafi yapı, iklim, kültür, zemin etütleri ve benzeri parametrelerin dikkate alınarak hayal edilen yapının tasarıma dönüşmesi ile proje çalışması başlamış olur. YÖN TEKNİK YAPI , hayallerinizi bütçe-zaman-kalite-güvenlik parametrelerini değerlendirerek projelendirilmesi ve planlama organizasyonu ile hayata geçirmektedir.


DANIŞMANLIK
İnşaat sektörü çağın gereksinimlerini karşılamak için sürekli gelişen bir teknolojik yapılaşma içerisindedir. Bu gelişmeler projelerin uygulama aşamasında önemli sorunlar ile karşılaşılmaktadır. Bu problemler profesyonel mühendislik danışmanlığı ve doğru teknik metodlar ile giderilebilir. Doğru danışmanlık, inşaat süresi boyunca belirlenen bütçe içinde kalarak, ekonomik, güvenli, kaliteli ve planlanan sürede, projenin hayata geçmesinin önündeki engellere uygun çözümler getirmektedir. YÖN TEKNİK YAPI siz değerli yatırımcıların, yapmakta olduğunuz veya yapmayı düşündüğünüz tüm projeleri, uzman mühendis kadrosu ile en ideal sürede ve beklentileri en iyi şekilde karşılayacak danışmanlık hizmeti sunmaktadır.

Telefon: 0212 803 2633
Fax: 0212 803 2633
Email: online@yonteknikyapi.com.tr
Adres: Göztepe Mh. Batışehir Cd. Batışehir Sitesi NO:2/2 K3 Blok No:64, Bağcılar- İstanbul - TÜRKİYE

Yön Teknik Yapı Projeler Haritası

Yön Teknik Yapı Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.