|   |  Yorum inşaat Firması
Yorum inşaat

Yorum inşaat

  • Kuruluş Tarihi :

  • Proje Sayısı : 7

Yorum inşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Yorum inşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Yorum inşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Yorum inşaat Hakkında

İnşaat sektöründeki hızlı gelişme ve kalite standardı talebinin artması ile uluslararası yabancı sermayeli kuruluşlar pazara dâhil olmuş ve ciddi bir rekabet ortamı doğmuştur. Bu dönemde sorumluluğunun farkında olan şirketler toplam kalite standardına yönelmiş ve uluslararası kalite şartlarında faaliyet gösterme çabası içine girmiştir. Bir yandan pazar ve müşteri çeşitliliği arttırılırken bir yandan da alınmış olan işlerin en kısa sürelerde ve azami kalitede bitirilmesi bir zorunluluk haline gelmiştir.

Sektörde yaşanan bu hızlı gelişme ile artan rekabet ortamında, Yorum İnşaat A.Ş, büyüme ve değişim prensibini esas alarak, ihtiyat ve istikrar önlemlerini hiçbir zaman elden bırakmayarak, ülkemizin en saygın kuruluşları arasında yer alan bir firma olmak amacındadır.

Grubumuz, Altyapı, AVM, Ofis, Konut İnşaatı, Perakende ve Enerji sektörlerinde faaliyet göstermektedir. Yorum İnşaat, adını Avrupa'nın en büyük Alışveriş Merkezi Forum İstanbul ile duyurmuş olup, Forum Trabzon, Forum Mersin ve Forum Marmara ile inşaat sektöründeki yerini sağlamlaştırmıştır. 15 ay gibi kısa sürede tamamladığı Yorum İstanbul Evleri ile konut sektöründe de müşterilerinin güvenini ve desteğini kazanmıştır.

Üstlendiği her projede dünya standartlarına uygun olarak ve son teknoloji ile çalışmaya özen gösteren Yorum İnşaat, yakın gelecekte hayata geçireceği yeni projeler ile her geçen gün büyüyerek inşaat sektörüne yön veren firmalar arasında yer almayı hedeflemektedir.

Kalite Yönetimi

 

ISO 14001:2004
ISO 14000 Çevre Yönetim Sistemi, özünde doğal kaynak kullanımının azaltılması, toprağa, suya, havaya verilen zararların minimum düzeye indirilmesini amaçlayan, risk analizleri tabanında kurulan bir yönetim modelidir.

OHSAS 18001
ISO 18001 kuruluşların ürün ve hizmetlerinin güvenliğinden çok çalışanın sağlığına ve işin güvenliğine yönelik bir standarttır. İş Sağlığı ve Güvenliği ; Bir kuruluşun gerçekleştirdiği faaliyetlerden etkilenen tüm insanların (çalışanların, geçici işçilerin, alt yüklenici çalışanlarının, ziyaretçilerin, müşterilerin ve işyerindeki herhangi bir kişinin) sağlığına ve güvenliğine etki eden faktörler ve koşulların bütünüdür.

ISO 9001:2008
ISO International Organization for standardizasyon’ un kısa yazılışıdır, yani uluslararası standardizasyon örgütünün oluşturduğu bir kalite yönetim standardıdır. ISO 9001 Belgesi ise ilgili kuruluşun ürün veya hizmetlerinin uluslararası kabul görmüş bir yönetim sistemine uygun olarak sevk ve idare edilen bir yönetim anlayışının sonucunda ortaya konduğu ve dolayısı ile kuruluşun ürün ve hizmet kalitesinin sürekliliğinin sağlanabileceğinin bir güvencesini belirler.

Tel: 0216 651 9300
Fax: 0216 651 9308
Email: info@yoruminsaat.com.tr
Adres: Tophanelioglu Cad. Arduman İş Merkezi No: 4/3-A İstanbul / Üsküdar

Yorum inşaat Projeler Haritası

Yorum inşaat Projeleri

Yorum inşaat Haberleri

daha fazla yükle

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.