|   |  Yu Group Firması
Yu Group

Yu Group

  • Kuruluş Tarihi : 1997

  • Proje Sayısı : 1

Yu Group, konut, ofis ve residence projeleri, Yu Group hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Yu Group ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Yu Group Hakkında

TARİHÇE
Faaliyetlerine başladığı 1997 yılından bu yana Yurt içi ve Yurt dışında pek çok prestijli Konut, AVM, Ofis, Yönetim binası, İş merkezi, Endüstriyel tesisleri başarıyla hayata geçirerek öncü bir kimlik kazanan Yu Group, proje aşamasından başlayarak ürün geliştirme, mimari yapım, üretim ve yüksek kalitede anahtar teslim pek çok proje yapan bir grup olarak sektörde öne çıkıyor. 

Başta Azerbeycan olmak üzere, Rusya, Türkmenistan ve Dubai'de gayrimenkul, enerji ve sanayi yatırımlarına devam eden Yu group, Azerbeycan 2015 Avrupa olimpiyat tesislerinin inşaat işlerini başarılı bir şekilde tamamlamış ve 2016 yılında Formula 1 yarışlarının inşaat ve 10 yıl işletme işini alarak gücüne güç katmıstır. 

Sanayi yatırımlarını da sürdüren Grubumuz, Azerbeycan'da bölgenin en büyük cam fabrikası yatırımı ile de ön plana çıkmaktadır. 

Ürettigi her eserle içinde yaşadığımız topluma kalıcı değerler katma vizyonuyla hareket eden Yu Group, geçmişten aldığı güç ile gelecek için çalışıyor.

Yönetim Kurulu Başkanı
Geys SİRAJLİ

Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı
Mustafa Mekki ÖZKAN

 

VİZYON MİSYON

Misyon
Yatırımımız gelecek, amacımız ideal koşullarda yaşayan insan. Misyonumuz uygarlığı imar etmek, ürettiğimiz her eserle içinde yaşadığımız topluma kalıcı değerler katmak.

Vizyon
Kazandığımız itibar, deneyim, bilgi ve birikim idealimize yönelişimize destek oluyor. Biz, geçmişten aldığımız güçle geleceğe yürüyoruz. Çünkü bir idealimiz ve ideale ulaşmak için yapacak çok şeyimiz var.

Telefon: 0216 504 5102
Fax: 0216 504 5103
Email: info@yugroup.com.tr
Adres: Kısıklı Mahallesi Hamal Sokak No: 6- Haskaya Koru Konakları Üsküdar / İstanbul

Yu Group Projeler Haritası

Yu Group Projeleri

© Copyright 2019 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.