|   |  Yücesoy Mühendislik Firması
Yücesoy Mühendislik

Yücesoy Mühendislik

  • Kuruluş Tarihi : 1989

  • Proje Sayısı : 16

Yücesoy Mühendislik, konut, ofis ve residence projeleri, Yücesoy Mühendislik hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Yücesoy Mühendislik ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Yücesoy Mühendislik Hakkında

BAŞKAN'IN MESAJI

 ‘‘ Bizim için doğru olan, ne yaptığımızı bilmektir. ’’
 
1989 yılından beri insana ve aileye saygılı, çevreye değer katan prestijli projeler üretmeyi ilke edindik. Modern mimariyle teknolojiyi birleştiren başarılı inşaat işleri gerçekleştirmek ve değişen müşteri beklentilerini karşılamak için kendimizi sürekli geliştiriyoruz. Üstün kalite ve hizmet  anlayışı, uzman bir kadro ile kişiye özel yaşam alanları tasarlamayı her zaman amaç edindik.

Hayallerimizin gerçekleştiğini görmek içinde her daim çalışmaya devam edeceğiz...

 

TARİHÇEMİZ

 ‘‘ Tarih bize her zaman doğruyu gösterdi. ’’
 
Yücesoy Mühendislik, 1989 yılında proje firması olarak kurulmuştur. Uzun bir dönem bu şekilde faaliyetlerine devam eden firmamız 2002 yılında yapısal değişikliğe uğrayarak limited şirketine dönüşmüştür. O tarihten itibarende Yücesoy Mühendislik İnşaat olarak faaliyetlerini sürdürmektedir.

Değişen müşteri beklentilerine hızlı bir şekilde cevap verebilmek için iyileştirme faaliyetlerini etkin olarak sürdürmek, tedarikçi ve taşeronlarımızın kalitelerini yükseltmelerini teşvik etmek, kaynaklarımızı en etkin ve verimli bir biçimde kullanarak performansımızı ve rekabet gücümüzü en yüksek düzeye çıkarmak hedeflerimiz arasındadır.

 

DEĞERLERİMİZ
 ‘‘ Bizi biz yapan, sahip olduğumuz değerlerdir. ’’

 
Misyonumuz
 
Yücesoy Mühendislik kurulduğu günden bugüne kadar teknolojinin tüm olanaklarını kullanarak modern ve klasiği bir araya getiren işler hazırlamıştır.
 
Kaliteden ödün vermeden işleri tam zamanında teslim etmeyi kendine ilke olarak benimsemiştir. 
 
Vizyonumuz
 
Yücesoy Mühendisliğin vizyonu, inşaat sektöründe yapı projelerine ve üst yapı inşaat işlerine imza atmak, uzman personel ve çalışanları ile kaynaklarını etkin bir biçimde kullanarak mühendislik hizmetleri ile doğru malzemeyi birleştirmek.
 
İnsan ve doğayı temel alan işlerinde çevreye duyarlı bir yaklaşımla yaşam alanları yaratmaktır.
 
Kalite Politikamız
 
Topluma ve çevreye karşı sorumluluklarının bilincinde, sürekli gelişimi kendine ilke edinmiş, teknoloji ve kalite açısından inşaat sektöründe lider bir kuruluş olmayı hedefleyen Yücesoy Mühendislik için konut gibi bir değeri yuva yapmak ve insanlara en yüksek faydayı sağlayacak yaşam alanları sunmak en büyük hedeftir.
 
Bu hedef doğrultusunda, çalışan kadrosunun birbiriyle ve kurum ile olan ilişkilerinin uyumlu olması, çalışma ortamının motivasyonunu arttıracak şekilde düzenlenmesi ve her çalışanın öncelikle kendini bir müşteri olarak görmesi bu hedefe ulaşmamızdaki en büyük güçtür.
 
Önce insan, diyen Yücesoy Mühendislik; kalite politikasını bu nedenler doğrultusunda müşteri memnuniyeti ve çalışan memnuniyeti üzerine kurmuştur. Kalite, asla ödün verilmeyecek bir ilke olarak sistematik bir şekilde hazırlanan her projede kendine yer bulur. 

Tel: 0232 446 0102
Fax: 0232 445 6616
Email: info@yucesoymuhendislik.com
Adres: Mithatpaşa Caddesi. No:250/8 Karataş İzmir / Konak

Yücesoy Mühendislik Projeler Haritası

Yücesoy Mühendislik Projeleri

Yücesoy Mühendislik Haberleri

daha fazla yükle

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.