|   |   |  Yükseköğrenimde uzaktan eğitim için yerli yazılım devrede!

Yükseköğrenimde uzaktan eğitim için yerli yazılım devrede!

PHI Corporate Lms, üniversitelerin örgün eğitim ve yüksek lisans programları için ihtiyaç duyduğu tüm online çözümleri bünyesinde barındırıyor.

Yükseköğrenimde uzaktan eğitim için yerli yazılım devrede!

İlköğretimden yüksek öğrenime kadar eğitimin her kademesine yönelik Öğrenme Yönetim Sistemi (LMS - Learning Management System) hizmeti veren PHI Corporate, güz dönemini uzaktan eğitimle geçirmesi gündemde olan üniversiteler ve yüksek lisans programları için tamamen yerli yazılım, özel çözümler sunuyor. Üniversite programlarının tüm eğitim içeriğini tek bir yerde toplamaya ve bu içeriğe sınırsız şekilde sürekli erişime imkan tanıyan sistem, canlı dersler, kullanıcı dostu yapay zeka ve akıllı tahta uygulamalarıyla, online eğitimi mümkün olan en verimli hale getirmeyi amaçlıyor. 

Pandeminin başında 3 ayda 30 bin saat canlı eğitim yaptı!

Covid19 salgını ve pandemi süreciyle uzaktan eğitime odaklanmak durumunda kalan üniversiteler, yaklaşan yeni eğitim & öğretim dönemi öncesinde web tabanlı yatırımlarına hız verdi. Üniversitelere uzaktan eğitim çözümleri sunan PHI Corporate firması, 8 Fakülte, 3 Enstitü, 55 Eğitim Programı ile sorunsuzca online eğitim gerçekleştiren ve 3 ay içinde 30.000 saatin üzerinde canlı eğitim yapan Hasan Kalyoncu Üniversitesi’nde başarıyla uyguladığı sistemi, dileyen üniversitelerin kullanımına açtı.

Yapay zeka öğrenciye özel çalışma programı sunarken, akıllı tahta uzaktan eğitimi yakınlaştırıyor

Uzaktan eğitim konusunda on yılı aşkın yazılım geliştirme altyapısına sahip firma, özellikle AILA (Artificial Intelligence Learning Assistance) adını verdiği yapay zeka ve Akıllı Tahta uygulamasıyla dikkat çekiyor. Yapay zeka, tüm öğrencileri ayrı ayrı takip ediyor, öğrencilerin hangi eğitimleri aldığını, hangi testleri yaptığını, hangi konularda başarılı hangi konularda başarısız olduğunu analiz ediyor. Hatta daha da derine inip hangi sorulara doğru veya yanlış cevap verdiğini, hangi konuları çalıştıktan sonra yanlış cevabı doğruya çevirebildiğini takip ediyor. Öğrencilerin gelişimine odaklanan sistem buna göre her bir öğrenciye özel çalışma programı oluşturuyor.

PHI Corporate LMS Sistemi’nin sahip olduğu akıllı tahta özelliği ise, eğitim kurumlarındaki bu yeniliği dijital ortama taşıyor. Uygulama sayesinde tüm eğitim içerikleri ve konu anlatım dökümanları akıllı tahta üzerinde gösterilebiliyor ve öğretim üyesi ya da öğrenci dilediği gibi notlar alıp, soruları ekran üzerinde cevaplayabiliyor.

“Uzaktan eğitime, yakın çözüm” parolasıyla yola çıkan ve canlı eğitim, online sınav, online ödev, online etüd, dijital soru bankası, ders döküman ve materyalleri, online ders takibi gibi web tabanlı öğrenmeye yönelik ihtiyaç duyulan tüm uzaktan eğitim çözümlerini tek çatı altında toplayan PHI Corporate’in üniversitelere yönelik uygulamaları hakkında detaylı bilgi almak ve demo uygulama talep etmek isteyenler www.phi.co.com adresini ziyaret edebilirler.

Gündem Haberleri

Etiketler

Gündem Kategorisindeki diğer haberler

 • Tasarımcılar AURA Forum'da buluşuyor
  Tasarımcılar AURA Forum'da buluşuyor

  Mimarlık ve şehircilik alanında disiplinler arası araştırmaların yapıldığı tartışma ve eğitim platformu İstanbul Mimarlık ve Şehircilik Araştırmaları Akademisi - AURA İstanbul; yeni dijital etkinlik serisi, AURA Forum'un ikinci oturumunu düzenliyor.

 • GYODER’İN YENİ BAŞKANI MEHMET KALYONCU OLDU
  GYODER’İN YENİ BAŞKANI MEHMET KALYONCU OLDU

  Türkiye gayrimenkul sektörünün çatı kuruluşu GYODER’in Yönetim Kurulu Başkanlığı’na Kalyon Holding Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Kalyoncu seçildi. GYODER Başkanı Mehmet Kalyoncu, “Gayrimenkulde bireysel alışkanlıkların daha iyi incelendiği, teknoloji ve tasarımın uyumunun çok daha önemli hale geldiği bir dönemdeyiz. GYODER olarak yepyeni bir heyecan ve yaklaşımla gayrimenkule bakışı değiştirecek, sektörde değişim ve gelişimin öncüsü olacağız” dedi.

 • Düşen faizler ikinci elde fiyatları ortalama %6 yükseltti
  Düşen faizler ikinci elde fiyatları ortalama %6 yükseltti

  Yeni nesil gayrimenkul değerleme ve lokasyon analizi platformu Endeksa.com, ilanda olan ikinci el gayrimenkullerde 1 Haziran’da duyurulan konut kredisi faiz oranları düşüşü sonrası İstanbul, Ankara ve İzmir’de yaşanan fiyat artışını analiz etti. Verilere göre artışın İstanbul’da %5,95; İzmir’de %5,86; Ankara’da %6,17 seviyesinde olduğu açıklandı.

 • FAİZ ORANLARINDA 1 PUANLIK İNDİRİM FİYATLARDA 0,77 ARTIŞA NEDEN OLUYOR
  FAİZ ORANLARINDA 1 PUANLIK İNDİRİM FİYATLARDA 0,77 ARTIŞA NEDEN OLUYOR

  Gayrimenkul sektörünün dijitalleşmesi konusunda öncü olan GABORAS’ın CEO’su Kurtuluş Altun, düşürülen faiz oranları sonrasında piyasada yaşanan gelişmelere dikkat çekti. Altun, Türkiye’de her faiz indiriminde, 1 puanlık indirim karşısında fiyatlarda 0,77 oranında artış görüldüğünü söyledi

 • Otomatik kapı sistemlerine talep 2 kat arttı
  Otomatik kapı sistemlerine talep 2 kat arttı

  Tüm dünyayı etkisi altına alan COVID-19 salgını ile birlikte şirketler “temassız teknoloji” yatırımlarına hız verdi. Otomatik kapı sistemlerine talep yüzde 100 artış gösterdi.

© Copyright 2021 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.