|   |  Yüksel Yapı Firması
Yüksel Yapı

Yüksel Yapı

  • Kuruluş Tarihi : 1997

  • Proje Sayısı : 2

Yüksel Yapı, konut, ofis ve residence projeleri, Yüksel Yapı hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Yüksel Yapı ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Yüksel Yapı Hakkında

Yüksel Yapı A.Ş. Türkiye’nin en büyük inşaat firmalarından biri olan Yüksel inşaat A.Ş.’nin bünyesinde ki iki adet fabrikanın daha iyi yönetilmesi ve büyütülmesi amaçlanarak, inşaat altyapı ürünleri üretmek üzere 1997 yılında kurulmuştur.
 
Mevcut olarak devraldığı İstanbul Tuzla ve Gaziantep fabrikalarıyla beraber kuruluş tarihinden itibaren yatırımlara yönelmiş ve 1997 sonunda Antalya fabrikasını tam kapasite üretime başlatmış, 1998 Eylül ayından itibaren de Ankara Sincan fabrikasını devreye sokmuştur.
 
Şuanda Gebze ve Ankara’da 2 adet fabrikamızda, kanalizasyon amaçlı beton ve betonarme boru, içmesuyu amaçlı öngerilmeli beton boru, otoyollar için öngerilmeli köprü kirişleri,ard germeli viyadük kirişleri prefabrik tünel segmanları, demiryolu beton traversleri, cephe kaplama panelleri ve beton prefabrike yapı elemanları istenilen standartlarda imal edilmektedir. Bununla beraber Elazığ , 3. Köprü Garipçe- Kısırkaya - Odayeri , Balıkesir ve Yozgat-Yerköy ‘de yer alan mobil üretim tesislerinde öngermeli ve ardgermeli kiriş üretimi yapmaktadır.
 
MİSYONUMUZ
 
Kurulduğu 1997 yılından itibaren , Prefabrik Yapı Elemanları ( Demiryolu Traversleri, Tünel Segmanları, Köprü Kirişleri) üretim kuruluşu olarak; kurumsallaşmış yapısı, teknolojiye hakim, yenilikçi, deneyimli insan gücü ile yurtiçi ve yurtdışı projelerde, dünya standartlarına uygun, kaliteli ve güvenilir hizmet sunmak.
 
VİZYONUMUZ
 
Geçmişin tecrübesini, bugünün imkanları ve geleceğin teknolojisi ile birleştirdik ve tümüne hayallerimizi kattık. İlk günkü heyecan ve istekle her zaman ileriye bakarak yürüyoruz, yürüyeceğiz.

Tel: 0216 693 1540
Fax: 0216 693 1544
Email: yuksel@yukselyapi.net
Adres: Kavacık Mah. Şehit Teğmen Ali Yılmaz Sok. No:13 Güven Sazak Plaza B blok Kat 3 İstanbul / Beykoz

Yüksel Yapı Projeler Haritası

Yüksel Yapı Projeleri

© Copyright 2019 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.