|   |  Yumak inşaat Firması
Yumak inşaat

Yumak inşaat

  • Kuruluş Tarihi : 1990

  • Proje Sayısı : 3

Yumak inşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Yumak inşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Yumak inşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Yumak inşaat Hakkında

Kendisine misyon olarak " barınmak için değil yaşamak için mekanlar inşa etmeyi" seçmiş ve bu alanda çarpıcı örneklere imza atmıştır. Yumak İnşaat'ın benzerlerinden ayrılan temel özelliklerinden biri de projelerinde inşaat ve malzeme kalitesi kadar çevre peyzajına ve müşterilerinin komşuluk ilişkilerine ve sosyal düzeylerine de özenli yaklaşmasıdır. Öte taraftan Yumak İnşaat müşterilerinin bir an önce evlerine yerleşmelerini sağlamak için projelerini süratle ve zamanında teslim etmesiyle tanınan ve bu alanda kendisine en çok güven duyulan şirketlerden biri olmuştur.

Şimdiye kadar sahiplerine teslim ettiği, 75 dairelik Bayrak, 115 dairelik Sancak ve 107 dairelik Başak Siteleri bu anlamda büyük bir müşteri memnuniyeti yaratmış, Malatya'da örnek alınan projeler olarak kabul edilmiş ve büyük değer kazanmışlardır.

Yumak İnşaat'ın yeni projelerine yoğunlukla eski müşterilerin güçlü referanslarıyla talip olan yeni müşterilerin ilgisi bu durumun açık kanıtını oluşturmaktadır.

Tel: 0422 238 5454
Fax: 0422 238 1566
Email: info@yumakinsaat.com.tr
Adres: Karakavak Mah. Fahri Kayahan Bulvarı Bahçe Saray Evleri  Malatya

Yumak inşaat Projeler Haritası

Yumak inşaat Projeleri

Yumak inşaat Haberleri

daha fazla yükle

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.