|   |  Yunus Emre Torun Kimdir?
Yunus Emre Torun

Yunus Emre Torun

 • Adı : Yunus Emre

 • Soyadı : Torun

 • Şirket : Torunlar GYO

 • Kategori : Yönetim Kurulu

 • Doğum Tarihi : 1980

 • Pozisyon : Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Müdür Yardımcısı, Pazarlama ve Satış

 • Faaliyet Alanları : İnşaat

Yunus Emre Torun Biyografisi

Yunus Emre Torun, 1980 yılında İstanbul’da doğmuştur. Yüksek öğrenimini Marmara Üniversitesi, İktisadi İdari Bilimler Fakültesi İktisat Bölümü’nde yapmıştır. Bu okuldan 2002 yılında mezun olan Yunus Emre Torun, bugün Torunlar Gıda şirketinde Yönetim Kurulu Üyesi ve Torunlar Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı şirketinde Yönetim Kurulu Üyesi ve pazarlama ve satış faaliyetlerinden sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak görev yapıyor.

Evli ve bir çocuk babası olan Yunus Emre Torun, UCLA California’da ileri düzeyde İngilizce eğitimi almıştır.

Yunus Emre Torun, Torunlar GYO şirketinin vizyonunu şu şekilde açıklıyor: Birinci hedef Torunlar GYO markasını, konut, alışveriş merkezi, eğlence merkezi, ofis, otel, lojistik merkezi, iş binaları ve benzeri çok amaçlı yaşam ve iş merkezi yatırımları ile ülkemizde ve dünyada aranan bir marka haline getirmek. Ayrıca yüksek getirili yatırımlar yapmak, açıklığı ve güvenirliği ön planda tutarak dengeli bir şekilde büyümeyi sağlamak.

Yunus Emre Torun, Torunlar GYO şirketinin misyonunu ise şu şekilde tanımlıyor: Konut, otel, ofis, otel ve alışveriş merkezleri gibi insanı hedef alan yaşam alanlarını geliştirme ve kaliteli yaşam standardını sağlama anlamında en güvenilir isim olmak. Planlanan ve planlanacak bütün projelerde müşterilerin ihtiyaçlarını ve beklentilerini azami ölçüde karşılamak. Ödüllendirici ve tatmin edici bir iş ortamı sağlamak ve bu şekilde en iyi çalışanları bünyede toplamak.

Bu misyon ve vizyonu gerçekleştirmek için de bir takım stratejiler belirlediklerini ve bu stratejilere uymaya çalıştıklarını açıklayan Yunus Emre Torun, bu şekilde rekabet avantajı sağlamayı hedeflediklerini söylüyor.

Torunlar GYO’nun en önemli strtejisi, perakende tabanlı karma kullanım projeleri geliştirmektir. Özellikle alışveriş merkezlerinde odaklanmaya devam edeceklerdir. Torunlar GYO, sadece alışveriş merkezlerini yapmak değil bu merkezlerin aktif ve dinamik yönetimini de üstlenmek istemektedir.

Bir diğer strateji, gayrimenkul sektörlerindeki gelişmeleri yakından takip etmek ve yüksek büyüme ve gelişme potansiyeline sahip bölgelerde ve gayrimenkul çeşitlerinde fırsatları değerlendirmektir.

Bir önemli strateji de kriz yönetimi tekniklerini geliştirmek ve kriz dönemlerini fırsata çevirebilmektir.

Sektörde örnek alınacak projeler yapmak, rakip şirketler arasında öncü rol oynamak, teknoloji sayesinde hem kendilerini hem sektörü çok ileriye taşımak, uluslararası danışmanlık yapmak, bilgi birikimlerini ve ve yerel deneyimlerini birleştirerek geleceğin projelerini inşa etmek de, Torunlar GYO’nun belirlediği önemli stratejiler arasındadır.

Bu arada Yunus Emre Torun, gayrimenkul sektöründeki teknolojik ve diğer gelişmeleri yakından izlediklerini ve bunları yeni projelerde kullanarak yaşamı kolaylaştırmaya çalıştıklarını söylüyor.

 

Torunlar GYO Projeleri

Yunus Emre Torun ile İlgili Kişiler

 • Aziz Torun

  1950 yılında Erzincan’ın Kemah ilçesinde doğan Aziz Torun, yüksek öğrenimini İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi’nde yapmıştır.

 • Mehmet Torun

  1953 yılı Erzincan doğumlu Mehmet Torun, Torunlar Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı’nın kurucu ortaklarındandır ve Torunlar GYO Yönetim Kurulu Başkan Vekili’dir.

© Copyright 2018 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.