|   |  Yunusoğlu İnşaat İzmir Firması
Yunusoğlu İnşaat İzmir

Yunusoğlu İnşaat İzmir

  • Kuruluş Tarihi : 1971

  • Proje Sayısı : 2

Yunusoğlu İnşaat İzmir, konut, ofis ve residence projeleri, Yunusoğlu İnşaat İzmir hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Yunusoğlu İnşaat İzmir ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Yunusoğlu İnşaat İzmir Hakkında

Şirketimiz Yunusoğlu İnşaat 1971 yılında Kadir Yunusoğlu tarafından İzmir’de arazi, arsa alım ve konut üretimi anlayışı içinde faaliyete başlamıştır. Arazi seçiminde, nüfus yoğunluğunun gelişmeye müsait olduğu yerler tercih edilmiş ve imar anlayışı ile müstakil ve site blok konutlar yapılmıştır.
 
1985 yılında kurucu başkan görevini oğullarına devretmiştir.Yeni teknolojik ve gelişen ekonomik piyasaların gerektirdiği koşullarda toplam 63.558 m2 kullanım alanlı konut yapılmıştır.
 
Güçlü Yunusoğlu İnşaat ‘ın bundan sonraki bakış açısı; Daha kurumsal bir iş anlayışı ile seçeceği yerleşim alanları içinde , çevre dokusu, yoğunluğu ve sosyal donatılıları dikkate alınarak, insanların barınma ihtiyacı ile birlikte yaşam satın almalarını temin ederek projeler geliştirecek ve akıllı konutlar üretmeye devam edecektir.

Yunusoğlu İnşaat A.Ş. yönetim kurulu başkanı, Güçlü Yunusoğlu, 1964 yılında Ankara’da dünyaya gelmiştir. Aslen Rize’li anne ve babaya sahip olan Güçlü Yunusoğlu 1971 yılında ailesi ile birlikte İzmir ‘e yerleşmiştir. İlk ve orta öğrenimi burada tamamlayan başkanımız sonrasında İzmir Atatürk Lisesinden başarı ile mezun olmuştur.
 
Yüksek öğrenimine Yıldız Teknik Üniversite’si Mimarlık Bölümü’nde başlayan yönetim kurulu başkanımız, yatay geçiş ile İzmir Dokuz Eylül Üniversite’si Mimarlık Bölümü’nden 1987 yılında derece ile mezun olmuştur. Güçlü Yunusoğlu, sahibi olduğu Yunusoğlu İnşaat ‘ın aile şirketi geleneğini sürdürerek, kurumsal bir ilerleyişle iş hayatına başarıyla devam etmektedir.
 
2002 yılında, EGİAD üyesi olan Güçlü Yunusoğlu, 2004 ve 2006 yılları arasında EGİAD Yönetim Kurulu’nda görev almıştır. 2012 yılında ESİAD üyesi olan başkanımız, inşaat sektöründeki başarılarına ve çalışmalarına devam etmektedir.

VİZYONUMUZ
Yunusoğlu İnşaat , 1971′ten günümüze geçen 41 yıl boyunca müşteri memnuniyetini, sürekli gelişmeyi, kaliteyi, ekip çalışmasını, sosyal sorumluluğu, profesyonel yönetim anlayışını, kurumsallığı, teknolojik gelişmelere uygunluğu ve paylaşımı esas alan bir anlayışla sektöründe lider bir kuruluş olmayı kendine vizyon edinmiştir.
 
MİSYONUMUZ
Yunusoğlu İnşaat , geçmişte olduğu gibi farklı, yenilikçi, modern ve estetik konut anlayışıyla geleceğe kurumsal bir bakış açısıyla, daha emin ve güçlü adımlarla ilerlemeyi hedefliyor. Müşterilerimizin memnuniyeti ve satış sonrası iyi iletişim her zaman için önceliğimiz olmuştur. Her geçen gün gelişen teknolojiyi yakından takip ederek, en iyi hizmeti, belirlemiş olduğu kitleye sunabilmek için projelerimize aralıksız devam ederek markamızın kurumsal kimliğini koruyacağız.

Tel: 0232 239 2039
Fax: 0232 238 2151
Email: yunusoglu@yunusogluinsaat.com.tr
Adres: Huzur Mh. Mithatpaşa Cd. No.479 İzmir / Narlıdere

Yunusoğlu İnşaat İzmir Projeler Haritası

Yunusoğlu İnşaat İzmir Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.