|   |  Yunusoğlu inşaat Firması
Yunusoğlu inşaat

Yunusoğlu inşaat

  • Kuruluş Tarihi : 1979

  • Proje Sayısı : 14

Yunusoğlu inşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Yunusoğlu inşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Yunusoğlu inşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Yunusoğlu inşaat Hakkında

DAHA İYİ BİR GELECEK İÇİN
 
Biz Yunusoğlu Şirketler Grubu olarak ,hem bugün ,hem de gelecek için tasarlanmış yüksek kaliteli ‘’kente kimlik katan yaşam alanları inşa ediyoruz.’’
 
45 Yılı aşkın sürede ilkemiz çevreye duyarlı,yaşam kalitesini yükseltecek,işlevsel ve estetik bağlamda güvenli yaşam alanları inşa etmek.
 
Biz Yunusoğlu Şirketler Grubu olarak insana odaklı doğaya saygılı,mimari ve teknolojide üst düzeyde yetkin konut ihtiyaçlarını öncelikle sosyal ,sportif ve kültürel aktivitelerde geleceğe taşımayı görev bildik.
 
Yunusoğlu marka değerleri,faaliyet gösterdiğimiz sektörlerde; geliştirdiklerimiz ve oluşturduklarımızla  topluma kattığımız değerlerin bütünüdür.
 
Gerek proje,gerekse şantiye konusunda dinamik ve deneyimli,uluslar arası inşaat tecrübeli bir kadroyu bünyesinde barındıran Yunusoğlu Şirketler Grubu hızlı,güvenli ve kaliteli inşaat üretimi ile sektörde ön sıralarda yer almaktadır.
 
Başta Narlıdere, Balçova, Sahilevleri gibi İzmir’in gözde bölgelerinde proje yapan Yunusoğlu tüm projelerinde lüksün sınırlarını zorluyor.
 
TARİHÇE
 
YUNUSOĞLU  İNŞAAT 1968 yılında KADİR YUNUSOĞLU’nun kurucu başkanlığı ile ANKARA’da İNŞAAT faaliyetine başlamıştır temelleri ANKARA’da atılan firmamız 1973 yılından sonra İzmir’imizin hemen hemen tüm metropol ilçelerinde inşaat faaliyetine devam etmiş,kurucu başkanımız merhum KADİR YUNUSOĞLU’undan sonra yönetim kurulu başkanlığını devir alan YUNUS YUNUSOĞLU ile inşaat sektöründe kalıcı bir marka olmada hızlı adımlarla ilerlemiş ve İZMİR’E kazandırdığı örnek kaliteli ve güvenilir yapılarıyla bugünkü konumuna gelmiştir.
 
Aile şirketi olarak başlayan firmamız şu an İzmir’in inşaat sektöründe kurumsal bir marka olarak faliyetlerine devam etmektedir.
 
Yunusoğlu Dünyası:Yarım asırlık deneyimle kente kimlik katan yaşam alanları kazandıranYunusoğlu İnşaat sunduğu olanaklar ve getirdiği yeniliklerle size yepyeni bir dünyanın kapısını açıyor.

Tel: 0232 238 5444
Fax: 0232 239 3838
Email: info@yunusoglu.com.tr
Adres: Palandöken Sok. No:24 D:1 İzmir / Narlıdere

Yunusoğlu inşaat Projeler Haritası

Yunusoğlu inşaat Projeleri

Yunusoğlu inşaat Haberleri

  • İzmir Nefes Alacak
    Yunusoğlu inşaat

    İzmir Nefes Alacak

    Gerek proje aşamasında,gerekse şantiye konusunda uluslararası standartlarda inşaat sektöründe uzmanlaşmış dinamik ve deneyimli kadrosu ileYunusoğlu;güvenli, kaliteli ve hızlı inşaat &uu...

daha fazla yükle

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.