|   | 
Yusuf Cantürk inşaat

Yusuf Cantürk inşaat

  • Kuruluş Tarihi : 2009

  • Proje Sayısı : 1

Yusuf Cantürk inşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Yusuf Cantürk inşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Yusuf Cantürk inşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Yusuf Cantürk inşaat Hakkında

Firma, 2009 Yılında İnşaat Mühendisi Yusuf CANTÜRK tarafından Aydın'ın gözde ilçesi İncirliova'da kurulmuştur.İnşaat Mühendisi Yusuf CANTÜRK , Mesleki hayatına Yapı Denetim Şirketinde Kontrol Mühendisi olarak başlamış, ardından Konut ve Endüstriyel Tesis İnşaatlarında ülkenin çeşitli şehirlerinde Şantiye Mühendisi olarak çalışmış ve 2009 yılı itibariyle kendi ismini taşıyan YUSUF CANTÜRK İNŞAAT & MÜHENDİSLİK Firmasını kurmuştur
 
Kurulduğu ilk dönemlerde Aydın merkezli olmak üzere Ege Bölgesinde Proje ve Mühendislik hizmetleri, özel ve resmi inşaat-taahhüt işleri yapmış zaman içinde faaliyet alanına özel müteahhitliği de eklemiş, yapmış olduğu Projeler ve Bina İnşaatları ile bir çok aileyi konut sahibi yapmıştır.
 
Yeniliklerin ve sektördeki gelişmelerin takipçisi olan firma yaptığı her iş sonrası kazanılan farklı tecrübeler ile Kalite ve Estetik çıtasını sürekli yükseltmektedir.
 
Firma, Konut Müteahhitliğinin yanında Proje,Mühendislik ve Danışmanlık Hizmetleri , Kamu İnşaat&Taahhüt işleri , Kurumsal Firmaların İnşaat&Taahhüt işleri yapmaktadır.
 
Kurumsallaşma adına da adımlar atan firma İnşaat sektöründeki faaliyetlerini İNCİKALE markası ile sürdürmektedir
 
İncikale, Türkiye Patent Enstitüsünden tescili alınmış YUSUF CANTÜRK MÜHENDİSLİK&İNŞAAT firmasının tescilli bir markası olup, firma merkezimizin bulunduğu şehrimizin ismi İncirliova'dan 'İNCİ' kelimesi ile sağlamlığın bir ifadesi olan 'KALE' kelimesinin birleşimi sonucu oluşmuştur.

Tel: 0256 585 7770
Fax: 
Email: info@incikale.com
Adres: İstiklal Mah. Fevzipaşa Cad. No:21 Kat:1 Aydın / İncirliova

Yusuf Cantürk inşaat Projeler Haritası

Yusuf Cantürk inşaat Projeleri

© Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.

footer