|   |   |  Yüzde 5 Peşinatla Ev, Livahome'da

Yüzde 5 Peşinatla Ev, Livahome'da

Folkart’ın Uzundere Kentsel Dönüşüm Alanı’ndaki LIVAHOME adlı projesinde, konut satışları başladı. Geniş hacimleriyle dikkat çeken evlerin peşinatı 11 bin liradan başlıyor.

Yüzde 5 Peşinatla Ev, Livahome'da

İzmir Büyükşehir Belediyesi, bölgede çocuk parkı, gençlik merkezi,  buz pisti,  yarı olimpik yüzme havuzu, basketbol-futbol sahaları, Tenis kortu içeren spor ve eğitim ağırlıklı bir spor kompleksi, sosyal ve kültürel merkezler, pazar alanı, otopark alanları ve yeşil alanlar inşa edecek.

İzmir’de inşa ettiği çevre dostu, en ileri teknoloji ile donatılmış, uluslararası standartlarda güçlü yapılar ile sektöründe öncü rol üstlenen Folkart’ın Uzundere’deki kentsel dönüşüm projesi satışı çıktı. Kentsel dönüşümde ‘LIVA’ markası ile hareket edecek Folkart’ın, LIVAHOME isimli projesi Uzundere’de bulunuyor.

Örnek daireler hazır

Çevre yolu avantajı ile ulaşım kolaylığının yanı sıra yeşil alanları, otoparkları, çocuk Oyun alanları, kapalı-açık spor alanları ile geleceğinin çekim merkezi olacak konumuyla LIVAHOME, geleceğine değer katmak isteyenlerin öncelikle adresi olacak.

32 hektarlık alan

İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin Karabağlar İlçesi Uzundere bölgesinde belirlediği 32 hektarlık alanı kapsayan kentsel dönüşüm projesininilk etabında, belediyenin hak sahipleri için vereceklerinin dışında, LIVAHOME markasıyla 169 konut ve 24 işyeri satışa çıktı. Cazip fiyatları ve ödeme kolaylıkları sunulan LIVAHOME Uzundere projesinde 1+1, 2+1 ve 3+1 daire seçenekleri yer alıyor. Daire büyüklükleri ise 55 ile 161 metrekare arasında değişiyor. Geniş hacimleri ile dikkat çeken LIVAHOME projesi için örnek daireler de hazırlandı. Oluşturulan satış ofisinde misafirlere proje hakkında detaylı bilgiler aktarılırken, misafirler de hazırlanan örnek daireleri görme fırsatını yakalıyor.

Uygun fiyatla ödeme avantajları

Projede sunulan ödeme avantajları ise dikkat çekiyor. Yüzde 5 peşinatla ev sahibi olunabiliyor. Projede farklı avantajlı ödeme imkanları da sunuluyor. Düşük peşinat ile geleceğine Folkart güvencesiyle değer katmak isteyenler için inşaası devam eden projenin teslim tarihi, 2018 yılının Ağustos ayı. 

Sosyal sorumluluk

Folkart Yönetim Kurulu Başkanı Mesut Sancak, “İzmir’de 315 bin dönüştürülecek yapı var. Bakanlık ve Büyükşehir Belediyesi çalışmalara başladı. Belediyenin Uzundere projesi için açtığı ihaleyi kazandık. Yeni markamızla kentsel dönüşümde çok önemli, örnek bir projeye imza atacağız. Bu projeyi, aynı zamanda önemli bir kurumsal sosyal sorumluluk projesi olarak görüyoruz” dedi. 


Milliyet

Emlak Haberleri

Etiketler Folkart Livahome
Liva Home Uzundere Projesinden Bilgi Alın

Ad*

Soyad*

Telefon*

Email*

Gönder

Emlak Kategorisindeki diğer haberler

 • Takas Kampanyası ile eskisini getirip yenisini alacak!
  Takas Kampanyası ile eskisini getirip yenisini alacak!

  Gayrimenkul ve inşaat sektörünün yenilikçi markası İnsay Yapı, 'Ondörtüç Pendik' projesinde uyguladığı Takas Kampanyası aracılığıyla, yatırımcıları ayrıcalıklı bir fırsatla buluşturuyor. Kampanya ile, yatırımcılar eski dairelerini getirip, projeden yepyeni bir daire sahibi olabiliyor. Yatırımcıların mevcut daireleri, projeden istedikleri dairelerle takas yapılıyor.

 • Univa’ya Yoğun Talep! Bir Ayda 7 Milyon TL’lik Gelir!
  Univa’ya Yoğun Talep! Bir Ayda 7 Milyon TL’lik Gelir!

  Türkiye’de bir ilke öncülük ederek gayrimenkul sektöründe yeni bir yatırım modelini hayata geçiren Erkanlı Holding’in yatırım amaçlı öğrenci evi projesi Univa, hem yerli hem de yabancı yatırımcıların yakın markajına girdi.

 • GİSP kamunun gayrimenkul alanında dijitalleşmesini masaya yatırdı
  GİSP kamunun gayrimenkul alanında dijitalleşmesini masaya yatırdı

  Gayrimenkul İçin Strateji Platformu (GİSP) Ankara Şubesi tarafından Yıldırım Kule’de düzenlenen ‘Kamunun Gayrimenkul Özelinde Dijitalleşmesi’ konulu Yuvarlak Masa toplantısında gayrimenkulün dijitalleşmesinden ortaya çıkacak değer ve kamu kurumlarının bu konudaki çalışmaları ele alındı.

 • AND Pastel’de Taşın-Düşün Dönemi: Kiralar Eve Dönüşüyor
  AND Pastel’de Taşın-Düşün Dönemi: Kiralar Eve Dönüşüyor

  Anadolu Grubu’nun gayrimenkul sektöründe faaliyet gösteren şirketi AND Gayrimenkul, İstanbul Kartal’daki konut projesi AND Pastel’de Taşın Düşün dönemini başlattı. Şirket, ‘’Kiralarınız Eve Dönüşsün’’ diyerek, AND Pastel’de kira öderken ev sahibi yapıyor.

 • Esenyurt’ta konut fiyatı 224.000 TL, geri dönüş süresi 20 yıl
  Esenyurt’ta konut fiyatı 224.000 TL, geri dönüş süresi 20 yıl

  Teknoloji odaklı gayrimenkul değerleme platformu Endeksa'nın verilerine göre Esenyurt’ta ortalama konut satış fiyatı 224.000 TL, geri dönüş süresi 20 yıl, ortalama metrekare kira bedeli ise 10.37 TL. İlçede 1+1 ile 4+1 konut tipleri aralığı ortalama değerlerle 195.020 TL ile 632.808 TL arasında değişiyor.

© Copyright 2019 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.