|   |   |  Yüzde 5 Peşinatla Ev, Livahome'da

Yüzde 5 Peşinatla Ev, Livahome'da

Folkart’ın Uzundere Kentsel Dönüşüm Alanı’ndaki LIVAHOME adlı projesinde, konut satışları başladı. Geniş hacimleriyle dikkat çeken evlerin peşinatı 11 bin liradan başlıyor.

Yüzde 5 Peşinatla Ev, Livahome'da

İzmir Büyükşehir Belediyesi, bölgede çocuk parkı, gençlik merkezi,  buz pisti,  yarı olimpik yüzme havuzu, basketbol-futbol sahaları, Tenis kortu içeren spor ve eğitim ağırlıklı bir spor kompleksi, sosyal ve kültürel merkezler, pazar alanı, otopark alanları ve yeşil alanlar inşa edecek.

İzmir’de inşa ettiği çevre dostu, en ileri teknoloji ile donatılmış, uluslararası standartlarda güçlü yapılar ile sektöründe öncü rol üstlenen Folkart’ın Uzundere’deki kentsel dönüşüm projesi satışı çıktı. Kentsel dönüşümde ‘LIVA’ markası ile hareket edecek Folkart’ın, LIVAHOME isimli projesi Uzundere’de bulunuyor.

Örnek daireler hazır

Çevre yolu avantajı ile ulaşım kolaylığının yanı sıra yeşil alanları, otoparkları, çocuk Oyun alanları, kapalı-açık spor alanları ile geleceğinin çekim merkezi olacak konumuyla LIVAHOME, geleceğine değer katmak isteyenlerin öncelikle adresi olacak.

32 hektarlık alan

İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin Karabağlar İlçesi Uzundere bölgesinde belirlediği 32 hektarlık alanı kapsayan kentsel dönüşüm projesininilk etabında, belediyenin hak sahipleri için vereceklerinin dışında, LIVAHOME markasıyla 169 konut ve 24 işyeri satışa çıktı. Cazip fiyatları ve ödeme kolaylıkları sunulan LIVAHOME Uzundere projesinde 1+1, 2+1 ve 3+1 daire seçenekleri yer alıyor. Daire büyüklükleri ise 55 ile 161 metrekare arasında değişiyor. Geniş hacimleri ile dikkat çeken LIVAHOME projesi için örnek daireler de hazırlandı. Oluşturulan satış ofisinde misafirlere proje hakkında detaylı bilgiler aktarılırken, misafirler de hazırlanan örnek daireleri görme fırsatını yakalıyor.

Uygun fiyatla ödeme avantajları

Projede sunulan ödeme avantajları ise dikkat çekiyor. Yüzde 5 peşinatla ev sahibi olunabiliyor. Projede farklı avantajlı ödeme imkanları da sunuluyor. Düşük peşinat ile geleceğine Folkart güvencesiyle değer katmak isteyenler için inşaası devam eden projenin teslim tarihi, 2018 yılının Ağustos ayı. 

Sosyal sorumluluk

Folkart Yönetim Kurulu Başkanı Mesut Sancak, “İzmir’de 315 bin dönüştürülecek yapı var. Bakanlık ve Büyükşehir Belediyesi çalışmalara başladı. Belediyenin Uzundere projesi için açtığı ihaleyi kazandık. Yeni markamızla kentsel dönüşümde çok önemli, örnek bir projeye imza atacağız. Bu projeyi, aynı zamanda önemli bir kurumsal sosyal sorumluluk projesi olarak görüyoruz” dedi. 


Milliyet

Emlak Haberleri

Etiketler Folkart Livahome
Liva Home Uzundere Projesinden Bilgi Alın

Ad*

Soyad*

Telefon*

Email*

Gönder

Emlak Kategorisindeki diğer haberler

 • 3S Kale Holding, Topkapı’da ‘TOPAZ’ çağını başlatıyor
  3S Kale Holding, Topkapı’da ‘TOPAZ’ çağını başlatıyor

  Milyonlarca insanın önünden gelip geçtiği, İstanbul’un en değerli eserlerine bugüne kadar ev sahipliği yapmış Topkapı’da yükselecek olan TOPAZ Residence, şehrin siluetine saygılı 13 katlı iki rezidans bloğu ve bu blokları birbirine bağlayan 3.780 m2 paylaşımlı ofis alanından oluşuyor.

 • MERKEZ ANKARA’DA OFİS ETABI SATIŞA ÇIKIYOR
  MERKEZ ANKARA’DA OFİS ETABI SATIŞA ÇIKIYOR

  Emlak Konut güvencesi ve Pasifik vizyonuyla Ankara’nın gerçek merkezinde inşa edilen tek parselde Türkiye’nin en büyük karma yaşam projesi Merkez Ankara’nın ticari ofis blokları lansman avantajlarıyla satışa çıkıyor

 • AVRUPA KONUTLARI ÇAMLIVADİ GÖRÜLMEMİŞ BİR İLGİYLE SATIŞA SUNULDU
  AVRUPA KONUTLARI ÇAMLIVADİ GÖRÜLMEMİŞ BİR İLGİYLE SATIŞA SUNULDU

  Artaş İnşaat’ın merakla beklenen projesi Avrupa Konutları Çamlıvadi, son yıllarda görülmemiş bir ilgiyle satışa sunuldu. Kısa süre önce satışa çıkan projede, konut alıcılarının oluşturduğu yoğun ilgi nedeniyle satış ofisi fazla mesai yaparak müşterileri kabul etti.

© Copyright 2021 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.