|   |  Zabıtçı İnşaat Firması
Zabıtçı İnşaat

Zabıtçı İnşaat

  • Kuruluş Tarihi :

  • Proje Sayısı : 2

Zabıtçı İnşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Zabıtçı İnşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Zabıtçı İnşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Zabıtçı İnşaat Hakkında

KURUMSAL
 
Başarıyla tamamlanmış projelerle dolu 50 yıllık köklü bir geçmişe sahip olan Zabıtçı İnşaat yerel ve bölgesel yatırımcılar tarafından tercih edilen yüksek mühendislik kabiliyeti, deneyim, kaliteli ve üstün çözümlere dayanan yaşam projeleri yaratmaktadır.
 
Zabıtçı İnşaat, üstlendiği yenilikçi projeleri ile günümüz yapı teknolojilerini en iyi şekilde kullanan, sektörel olarak fark yaratan bir kazanıma teşvik ederek her yıl geliştirdiği ve devam ettirdiği projeleri ile müşterilerine istikrarlı yatırımlar yapabilecekleri fırsatlar sunmaktadır. Yapı teknolojilerinde çeşitlendirilmiş bir set olarak alternatifler sunan Zabıtçı İnşaat, güvenlik ve üretimin, kalite proseslerinin projelerle aynı oranda büyüdüğüne inanan yönetim şekline sahiptir. Yatırımcıya değer katacak her projede olduğu gibi Zabıtçı İnşaat,yatırımcıyı teşvik eden projeler sunmaktan gurur duymaktadır.
 
Yaratıcı çözümler sunarak, yenilikçi yöntemler geliştiriyoruz.
 
Bütünlüğü sağlayan, etik ve zor kararlarla doğru olanı gerçekleştirmektedir. Biz, zor kararlarla her zaman karşı karşıya geleceğiz fakat her zaman doğru olanı yapacağız.

Sunduğumuz hizmet çeşitliliği ile teknik zorluklara takılmadan, yeni ve açık fikirli projelerin samimiyetine inanarak yola devam etmekteyiz. Yaratıcı süreçleri ve benzersiz çözümleri tüm bu samimiyet sayesinde, müşterilerimize eşsiz bir değer kazandırarak yansıtmaktayız. Bu değer sayesinde yüksek yapı teknolojilerini kullanarak ürettiğimiz her projede, güvenli ve sağlıklı bir çevre oluşturmaya kararlıyız.

“Benim için her gün yeni bir şeydir. Her projeye ilk yaptığım projeymiş gibi bir güvensizlikle başlarım. Ter dökerim, bir yola doğru giderim ve çalışmaya başlarım, nereye gittiğimden emin olmadan. Eğer nereye gittiğimi bilseydim, bu işi yapamazdım.” –Frank Gehry

Başarımız ürettiğimiz projelerin başarısı ile tanımlanır. Proje üretmek ve geliştirmek için bütün riski üstlenmek ile birlikte müşterilerimizin güvenini ve saygısını kazanmak bizler için her şeyin üstünde yer almaktadır. Bu güveni kazanmak ve sürdürmek için her geçen gün daha özverili, verimli ve yaratıcı projeler ile birlikte gelecek için çalışıyoruz. Zabıtçı İnşaat olarak altına imza attığımız her projede sizlere daha güvenli bir gelecek ve daha sağlıklı yaşam alanları sunuyoruz.

Tel: 0232 361 1676
Fax: 0232 361 1676
Email: info@zabitci.com
Adres: K. Dirik Mah. 372/15 Sok. No.33 İzmir / Bornova 

Zabıtçı İnşaat Projeler Haritası

Zabıtçı İnşaat Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.