|   |  Zeyko İnşaat Firması
Zeyko İnşaat

Zeyko İnşaat

  • Kuruluş Tarihi :

  • Proje Sayısı : 1

Zeyko İnşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Zeyko İnşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Zeyko İnşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Zeyko İnşaat Hakkında

Hakkımızda

Değerli dostlarımız.

50 yılı aşkın ticaret geçmişi olan Zeyko İnşaat, 25 yılı aşkın süredir tarım sanayi sektörüne de hizmet vermektedir. Bu süre içinde dürüstlük, doğruluk, kaliteli hizmet ilkelerinden ödün vermeden, değerli destekleriniz ile firmamızı hep birlikte bugünlere taşımış bulunmaktayız.

Firmamızın yan kuruluşu olarak ZEYKO İnşaat A.Ş. firmasını kurmuş bulunmaktayız. Hedefimiz yeni atıldığımız inşaat sektöründe dürüstlük, doğruluk, kaliteli hizmet ilkelerini sürdürmeye siz değerli dostlarımızın destekleri ile devam etmektir.

Öncelikle insanlarımızın memnuniyetini ön planda tutarak aileleri ile birlikte; depreme dayanıklı, güvenli, kaliteli, huzurlu, sosyal alanları mevcut projeleri siz değerli dostlarımızın beğenisine sunmayı düşünmekteyiz. Projelerimize gerekli ilgiyi göstereceğinizden ve bunun sonucunda sizlerle kalıcı dostluklar kurmaktan, sizin ve ailenizin mutlu olmasından, bizde ZEYKO İnşaat A.Ş. olarak mutluluk duyacağız.

Telefon: 0256 259 1166
Fax: 0256 259 1082
Email: info@zeyko.com.tr
Adres: Organize Sanayi Bölgesi No: 55 Umurlu/Aydın

Zeyko İnşaat Projeler Haritası

Zeyko İnşaat Projeleri

© Copyright 2019 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.