|   |  ZMK İnşaat Firması
ZMK İnşaat

ZMK İnşaat

  • Kuruluş Tarihi :

  • Proje Sayısı : 1

ZMK İnşaat, konut, ofis ve residence projeleri, ZMK İnşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve ZMK İnşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

ZMK İnşaat Hakkında

ZMK

Hayatın tüm renklerini içerisinde taşıyan yapılarımız ile sizlere güvenli ve huzurlu yaşam alanları oluşturuyoruz. Yapılarımız, teknoloji ile günün ihtiyaçlarını en iyi şekilde cevap verecek biçimde tasarlanmış olup, hayatınızı kolaylaştıracak birçok özellik sunmaktadır. İnsan merkezli yönetim, iş ve işçi güvenliği, çevreye olan hassasiyetimiz ile her zaman sizlere hizmet sunmaktan mutluluk duyarız.

Kurumsal

Misyonumuz
Taahhütlerini eksiksiz ve zamanında teslim ederek, tedarikçileri ve taşeronları ile oluşturduğu iş ortaklıkları sayesinde müşterilerine en kaliteli hizmeti sunmak.
 
Yurt içi ve yurt dışında üstün teknoloji gerektiren büyük ve önemli projelere imza atarak sektörde ayrıcalıklı konumda olmak.
 
Toplumsal ve ekonomik yarar sağlayan projelerin içinde olarak, oluşturduğu yeni iş imkanları ile devletimize ve milletimize katma değer sağlamak.
 
Vizyonumuz
Yıllar içinde edindiği deneyim ve profesyonel ekibiyle imza attığı başarılı iş portföyünü, gelişen teknolojiye uyum sağlayarak devam ettirmek.
 
Ulusal ve uluslararası arenada yeni projelerde imza atmak.
 
Türkiye'nin saygın kuruluşları arasındaki yükselişini devam ettirmek. 
 
Girişimci, dinamik, yetkin kadrosu ve müşteri odaklı yaklaşımıyla çağın ihtiyaçlarına uygun çevreye uyumlu özgün projelere imza atmak.
 
İş Güvenliği
Sıfır kaza politikası şirketimiz için hem bir hedef hem bir başarı göstergesidir. Ofislerimizde, şantiyelerimizde ve ilgili tesislerimizde çalışan işçilerimiz ile iş ortaklarımızın güvenliğini korumak için, kapsamlı çevre, güvenlik ve sağlık politikası uygulanır. Bu politikalar iş nedeniyle doğabilecek her türlü kirlilik, tehlike ve kazaya karşı koruma içerir.

Tel: 0312 472 1383
Fax: 0312 473 1383
Email: bilgi@zmk.com.tr
Adres: Söğütözü Mah. 2178 Sk. No:2/10 Söğüt İş Merkezi Ankara Çankaya

ZMK İnşaat Projeler Haritası

ZMK İnşaat Projeleri

© Copyright 2019 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.