|   |  ZMZM Group Firması
ZMZM Group

ZMZM Group

  • Kuruluş Tarihi : 2015

  • Proje Sayısı : 1

ZMZM Group, konut, ofis ve residence projeleri, ZMZM Group hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve ZMZM Group ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

ZMZM Group Hakkında


ZMZM GRUP

ZMZM Group Suudi Arabistan merkezli Almasoud Holding Türkiye girişimi olarak 2015 yılında Istanbul’da kurulmuştur. Holding, toplam 15 şirketiyle Suudi Arabistan’da bir çok sektörde hizmet göstermektedir. Türkiye’de başta inşaat, gayrimenkul, sanayi, turizm, gıda ve tekstil yatırımlarını hedefleyen grup ilk yatırımlarını İstanbul ve Trabzon’da başlatmıştır. Şirketimiz öncelikle Müşteri memnuniyeti ilkesini benimsemiştir. Grubumuz Türkiye,  Orta Doğu ve Körfez  yatırımcıların ortak girişimlerinde önemli rol üstlenmektedir. Yatırımlarını öz sermayesine dayalı olarak yürüten grup, kısa vadede bir çok yabancı  yatırımcıya Türkiye’deki büyük fırsatlarını tanıtarak yatırım imkanı sunmuştur. 

Hedeflerimiz 

Yüksek standartlarda kaliteli projeler geliştirerek Türkiye’nin önde gelen gayrimenkul geliştirme ve yatırım kuruluşlarından olmak. Aynı zamanda genç nesillerin spor, eğitim ve gelişiminde çözümler sunmayı hedefliyoruz. 

Vizyon

Ülkemizde yeni yatırım alanları geliştirerek, Türkiye ve dost ülkelerin eknomisine ve ticari ilişkilerine katkı sağlamak. 

Misyon

Yerli istihdam sağlanmasına yardımcı olacak projeler üreterek özellikle gençlirin iş hayatlarına atılmalarında rehberlik görevini üstlenmek.

Telefon: 0212 558 1191
Fax: 0212 546 1191
Email: info@zmzm.com.tr
Adres: Nuripasa Mah. Merv Cad. 60/A Zeytinburnu, Istanbul / TÜRKIYE

ZMZM Group Projeler Haritası

ZMZM Group Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.